Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

48h

Towar wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kategorie
Kategorie
więcej... mniej
Cena
25 140
Marki

Lista produktów marki ZEMEL

Firma ZEMEL istnieje od 1994 roku w Żaboklikach w województwie mazowieckim. Od początku działalności odbiorcami produktów są głównie hurtownie elektryczne, zarządy ogrodów działkowych oraz klienci indywidualni potrzebujący tanich i sprawdzonych rozwiązań na potrzeby podziału kosztów energii elektrycznej. Zakład ZEMEL zajmuje się regeneracją, wzorcowaniem i legalizacją liczników energii elektrycznej wszystkich typów.

ZEMEL świadczy usługi w zakresie legalizacji ponownej liczników energii elektrycznej klasy 0,5 i gorszej oraz A,B,C w zakresie pomiaru energii czynnej oraz biernej wszystkich producentów Landis+Gyr, Pozyton, Apator, Pafal, Elster, EMH. Firma ZEMEL prowadzi również działalność handlową w zakresie sprzedaży fabrycznie nowych oraz regenerowanych liczników energii elektrycznej, zegarów sterujących oraz akcesoriów niezbędnych do realizacji pomiarów energii elektrycznej. Zakład ZEMEL posiada zezwolenie Głównego Urzędu Miar w Warszawie dotyczące utworzenia punktu legalizacyjnego liczników energii elektrycznej. Oferta firmy ZEMEL obejmuje liczniki energii czynnej jednofazowe indukcyjne i elektroniczne, liczniki energii czynnej w sieci trójfazowej czteroprzewodowej, trójfazowe indukcyjne i elektroniczne. Jednofazowy licznik stosowany jest do monitorowania i kontroli energii elektrycznej pobieranej w gospodarstwach domowych. Jednofazowe elektroniczne liczniki energii elektrycznej wykorzystywane są dla połączeń bezpośrednich i pośrednich. Liczniki energii elektrycznej trójfazowy znajduje zastosowanie w domach i firmach. W ofercie firmy znajdziemy także programator jednokanałowy tygodniowy zintegrowany z osłoną skrzynki zaciskowej licznika lub bez. Działanie programatora jest bardzo proste, o ustalonej wcześniej godzinie wyłącza podłączone do niego urządzenie. Podobnie wygląda jego konfiguracja i samo podłączenie do instalacji. Niezależnie od typu programatora, wystarczy ustawić godzinę, o której ma zostać wyłączone urządzenie. Oferta akcesoriów firmy ZEMEL to również program do odczytu liczników oraz głowica optyczna do odczytu liczników wyposażonych w optozłącze. Firma ciągle poszerza swoją ofertę i zakres świadczonych usług zaopatrując swoich Klientów w towary o najwyższej jakości.