Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki

Zestawy narzędziowe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Mixy narzędziowe do warsztatu i garażu

Zestawy narzędziowe możesz zakupić w naszym sklepie internetowym Interblue. Bogaty zestaw narzędzi przydaje się w większości prac w warsztacie. Narzędzia są porządnie wykonane. W walizce każde narzędzie ma swoje miejsce, co zdecydowanie ułatwia odnalezienie potrzebnej rzeczy. Zestaw narzędzi składa się ze wieloelementowego zestawu narzędzi takich jak: wkrętaki, klucze, szczypce, młotek, nasadki, gwoździe czy miara. Całość została umieszczona w praktycznych walizkach z miejscem na każdy element. Dzięki temu przechowywanie oraz transport tak dużej liczby narzędzi ręcznych nie sprawia żadnego kłopotu. W sklepie internetowym Interblue możesz zaopatrzyć się w praktyczne zestawy kluczy.


Akcesoria majsterkowicza w zestawie

Do wyboru dla każdego klienta jest zestaw, w którego skład wchodzą różnego rodzaju i wymiaru klucze między innymi: nasadowe, płaskie, imbusowe. Produkowaniem narzędzi zajmuje się między innymi znana i ceniona na rynku marka, jaką jest Black+Decker. Zestawy to umieszczone w walizkach narzędzia, które zastosujesz zarówno przydomowym warsztacie czy garażu, jak i w profesjonalnym serwisie. Walizki mają idealne praktyczne rozwiązanie, pozwalające na wygodny transport oraz przenoszenie narzędzi, tak aby w razie potrzeby mieć je pod ręką w poręcznym komplecie. Narzędzia wykonano z dobrej jakości surowców, zabezpieczonych przed korozją, dzięki temu są trwałe oraz wpływają na niezawodność sprzętu. Każdy element z zestawu ułatwia wykonywanie wielu prac montażowych, a także drobnych napraw w gospodarstwie domowym czy na działce. Narzędzia produkowane są do zastosowań zarówno profesjonalnych, jak i domowego majsterkowania.


Zestawy narzędziowe w walizkach

Zestaw akcesoriów narzędziowych – A-7064, firmy Black&Decker, to must have dla każdego miłośnika majsterkowania i użytkownika wiertarki, bądź wkrętarki. Przyda się w każdym warsztacie albo przydomowym garażu. Zestaw zawiera 109 różnych składników, w tym tytanowe wiertła do metalu, drewna i betonu, wszystko zamknięte w ergonomicznej skrzynce. Elementy zestawu wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i zapewniają długie użytkowanie wszystkich elementów. Dzięki bogatemu wyborowi części osprzętu firmy Black & Decker z łatwością przeprowadzisz planowany remont czy uporasz się z pracami monterskimi. Poręczne opakowanie, w postaci wygodnej walizki, pozwoli utrzymać porządek i transport narzędzi. W komplecie znajdziesz także zestaw kluczy nasadowych od 5 do 13 mm, przedłużkę do wkrętarki oraz zestaw standardowych bitów do wkrętarek na różne rozmiary. Zestaw narzędzi warsztatowych, samochodowych, to walizka zawierające niezbędne narzędzia dla  elektryka, mechanika, serwisanta.