Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Krotność
Cena
Filtruj

Przedłużacze bębnowe

Przedłużacze na bębnie

Przedłużacze bębnowe to grupa produktów należąca do szerszej kategorii przedłużaczy. Przedłużacze elektryczne zewnętrzne stanowią nieocenioną pomoc wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dostęp do energii elektrycznej, a standardowe przewody np. elektronarzędzi nie sięgają. Przedłużacze na bębnie w swojej konstrukcji posiadają metalowy stelaż, który ułatwia zwijanie kabla oraz umożliwia wygodne podłączanie wtyczek.


Długość przedłużaczy bębnowych

Przy wyborze odpowiedniego przedłużacza ogrodowego na bębnie dla własnych zastosowań należy zwrócić uwagę na długość kabla, która może wynosić od 10 aż do 50 metrów. Ważnym parametrem przedłużacza zwijanego jest także grubość zastosowanego przewodu elektrycznego podawana w milimetrach kwadratowych. Jeśli przedłużacz elektryczny zwijany ma być używany do pracy z elektronarzędziami, sprzętem ogrodowym lub prac budowlanych warto zaopatrzyć się w taki z gumowym oplotem i przedłużacz zewnętrzny z uziemieniem. Jest on przystosowany do niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz odporny na działanie wilgoci.


Przedłużacze elektryczne na bębnie do prac ogrodowych

Przedłużacze bębnowe wyposażone są zazwyczaj w cztery gniazda, w zależności od modelu posiadają uziemienie, przesłonę torów prądowych lub klapkę samozamykającą zabezpieczającą przed wnikaniem pyłu i wody. Z racji tego, że przewód znajduje się na szpuli przedłużacze bębnowe posiadają zabezpieczenie termiczne chroniące przewód przed stopieniem. W ofercie znajdziemy przedłużacze na bębnie takich firm jak EMOS, PLAST-ROL o różnych długościach jak np. przedłużacze bębnowe 50m, przedłużacze bębnowe 20m czy modele o innych długościach i kolorach ( przedłużacz elektryczny pomarańczowy - dobrze widoczny w trawie, czy przedłużacz bębnowy czarny - idealny jako przedłużacz budowlany).