Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Gwint/Trzonek G9

Oświetlenie w technologii led z gwintem G9

Żarówki LED to technologia nowej generacji, która zdobywa uznanie u coraz większej liczby klientów. Światło, a raczej jego barwa, jaką oddają żarówki LED przyczynia się do rozpowszechniania tej technologii na rynku branży oświetleniowej z ogromnym sukcesem. Za wzrastającym popytem na tego rodzaju asortyment stoi imponująco mniejsze zużycie energii dla LEDów. Są to, zatem artykuły elektryczne, w które bez wątpienia musisz wyposażyć swój domu. Mniejsze oddawanie dwutlenku węgla od LEDów jest znacząco niższe w porównaniu do starszego typu oświetlenia. Przez to każdy posiadacz żarówki LED automatycznie dba o środowisko i naturę.


Zastosowanie żarówek led z gwintem G9

Energooszczędne żarówki LED możesz zamówić do swojego domu lub do miejsca pracy, a także miejsc publicznych. Wykorzystanie w wielu pomieszczeniach tego rodzaju światła, zapewnia Ci możliwość dużego zmniejszenia zużycia energii oraz obniżenia wysokości rachunków za prąd. Podczas poszukiwań żarówki LED, zwróć uwagę na trzonek, czyli na gwint żarówki. Dzięki temu odpowiednio dobierzesz lampkę do oprawy oświetleniowej. Kategoria, w której się znajdujesz posiada żarówki LED trzonek G9. Bez problemu wyszukasz tu żarówkę LED, przy której całkowicie spadnie zużycie energii, a źródło światła nie będzie mieć sobie równych. Energooszczędna lampka LED, w naszej ofercie wykonana została według najnowszych standardów technologicznych. Dbając o zadowolenie naszych klientów, wybraliśmy tylko te produkty, które po latach korzystania zasłużyły na uznanie u dużej liczby kupujących. Wiedz, że żarówka LED potrafi oszczędzać energię do kilkudziesięciu tysięcy godziny. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej ważnych atutów różniący LEDy od tradycyjnych lampek.


Zalety nowoczesnych źródeł światła w technologii LED

Wykorzystanie tego rodzaju żarówki LED do oświetlenia przemysłowego gwarantuje wysoką jakość, z uwzględnieniem wymagających warunków pracy, takich jak wilgoć czy zapylenie. Dlatego też nie bez powodu sięga po nie coraz większa liczba przedsiębiorców. Oprawa diody LED gwarantująca odporność na warunki atmosferyczne to tylko jedna ze składowych wpływających na mnogość zalet, jakie posiada ten rodzaj oświetlenia.