Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Latarki warsztatowe

Latarki warsztatowe do zadań specjalnych

Podkategoria, w której znajdziesz przęgląd latarek warsztatowych, które z pewnością ułatwią życie niejedemu amatorowi majsterkowania w garażu czy piwnicy. Latarki warsztatowe to zwykle źródła światła w solidnych wytrzymałych obudowach, które wytrzymują prace w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, zapylenie, kurz czy uszkodzenia mechaniczne.

Rodzaje latarek do warsztatu

Latarki do warsztatu mogą świecić bardzo mocnym intensywnym światłem. Latarki typu szperacz z funkcjonalnymi rączkami do podtrzymywania źródła światła rozświetlają dużą powierzchnie roboczą, pozwalając na precyzyjne i dokładne prace w pomieszczeniach gospodarczych. Lampy warsztatowe akumulatorowe pozwalają na stały dostęp światła do wybranych miejsc, bez konieczności montowania instalacji elektrycznych. Tak dobrze naładowane latarki led do warsztatu mogą świecić nawet do 12 godzin. Często latarki do prac warsztatowych mogą mieć wbudowany magnes lub klips, który pozwala je zamontować w wygodnym miejscu bez konieczności trzymania latarek w ręku - takie dodatkowe atuty znacznie podnosza komfort pracy czy to w piwnicy czy w garażu. W tej podkateogrii znajdziesz latarki takich producentów jak np. ORNO, EMOS czy TIRROSOferowane produkty są nowe i objęte gwarancją producentów.