Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Lampy owadobójcze

Lampy na komary do ogrodu wykorzystują światło UV do wabienia latających owadów, w tym much, ciem i komarów i pomagają pozbyć się ich uciążliwej obecności poprzez napięcie, do którego podłączona jest metalowa siatka. Lampa owadobójcza została wykonana przy użyciu zaawansowanej technologicznie metody i wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest skuteczna i bezpieczna. Specjalnie zaprojektowana świetlówka UV wykorzystuje światło ultrafioletowe, które jest nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt. Lampa na owady to idealne urządzenie do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki solidnej i kompaktowej konstrukcji można ją łatwo przenosić i umieszczać w obszarach, w których występują problemy z owadami.

Lampy i świetlówki owadobójcze

W tej kategorii umieszczone zostały urządzenia, które pomogą Ci się pozbyć uciążliwych insektów. Lampy owadobójcze służą do zwabiania i zabijania komarów oraz much. W obecnej porze roku (lato) jest mnóstwo komarów i much, które za wszelką cenę wlatują nam do domów czy sklepów, a pozbycie się ich wydaje się niemożliwe. Lampa owadobójcza pomoże Ci je zwalczyć szybko i skutecznie. Lampy owadobójcze zwabiają owady,które zabijane są przez silny ładunek elektryczny, który został umieszczony w siatce. W urządzeniach zastosowane zostały również świetlówki owadobójcze UVA, które służą do zwabiania owadów. Taką świetlówkę możesz dokupić także osobno w naszym sklepie Interblue.

Zastosowanie urządzeń owadobójczych

Lampy owadobójcze mogą być zastosowane wszędzie. W domu możesz zainwestować w lampę firmy Orno, która posiada mniejsze wymiary. Natomiast w sklepach czy hotelach doskonale spiszą się te większe. Lampa owadobójcza znajdzie zastosowanie również w biurze, salonie fryzjerskim, kosmetycznym, restauracji i w wielu innych miejscach. Oferujemy świetlówki i lampy owadobójcze firm Orno oraz Polux.