Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Lampy owadobójcze

Lampy i świetlówki owadobójcze

W tej kategorii umieszczone zostały urządzenia, które pomogą Ci się pozbyć uciążliwych insektów. Lampy owadobójcze służą do zwabiania i zabijania komarów oraz much. W obecnej porze roku (lato) jest mnóstwo komarów i much, które za wszelką cenę wlatują nam do domów czy sklepów, a pozbycie się ich wydaje się niemożliwe. Lampa owadobójcza pomoże Ci je zwalczyć szybko i skutecznie. Lampy owadobójcze zwabiają owady,które zabijane są przez silny ładunek elektryczny, który został umieszczony w siatce. W urządzeniach zastosowane zostały również świetlówki owadobójcze UVA, które służą do zwabiania owadów. Taką świetlówkę możesz dokupić także osobno w naszym sklepie Interblue.

Zastosowanie urządzeń owadobójczych

Lampy owadobójcze mogą być zastosowane wszędzie. W domu możesz zainwestować w lampę firmy Orno, która posiada mniejsze wymiary. Natomiast w sklepach czy hotelach doskonale spiszą się te większe. Lampa owadobójcza znajdzie zastosowanie również w biurze, salonie fryzjerskim, kosmetycznym, restauracji i w wielu innych miejscach. Oferujemy świetlówki i lampy owadobójcze firm Orno oraz Polux.