Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Słupki ogrodowe

Lampy ogrodowe słupki to sprawdzony sposób na oświetlenie alejek w ogrodzie. Te eleganckie i solidne latarnie są idealne, aby dodać odrobinę klasy do przestrzeni na zewnątrz. Dostępne w różnych stylach i wzorach, nasze lampy ogrodowe słupki z pewnością uzupełnią każdy wystrój. Wybierz nowoczesne lampy z czujnikami ruchu lub bardziej tradycyjne lampy ogrodowe słupki wysokie. Tak czy inaczej, będziesz cieszyć się dodatkowym bezpieczeństwem wynikającym z posiadania dobrze oświetlonej przestrzeni.

Słupki ogrodowe ozdobne

Słupki ogrodowe zakupisz w sklepie internetowym Interblue. Niezbędnym rozwiązaniem do podświetlenia alejek, tworzącym urokliwą atmosferę ogrodu są słupki ogrodowe z gniazdami, w które możesz wpiąć urządzenie elektryczne lub przedłużacz ogrodowy. Słupek ogrodowy mogą mieć różną wysokość i wymiary. Małe słupki zasilające idealnie pasują do małych ogrodów, są jednocześnie elementem zdobiącym, jak również dają możliwość skorzystania z energii sieciowej. Słupek ogrodowy RILA 30 wyprodukowany przez KANLUX to propozycja, która może stworzyć ciekawą kompozycję świetlną w Twoim ogrodzie lub na podwórku przed domem. Jeżeli chcesz rozświetlić ogród to lampa ogrodowa słupek oświetleniowy w naszym sklepie internetowym z oświetleniem do domu i ogrodu będzie idealna. U nas znajdziesz lampy ogrodowe słupki w najlepszych cenach i wysokiej jakości.


Lampy do ogrodu w postaci słupka

 Lampy ogrodowe stylowe zewnętrzne zapewniają poczucie bezpieczeństwa w domu i ogrodzie, jednocześnie ukazując ich piękno. Słupek ogrodowy z gniazdami zewnętrzny służy nie tylko bezpieczeństwu gości i klientów, ale pomaga, gdy potrzeba wpiąć urządzenie elektryczne do zasilania. Lampy ogrodowe stojące np. słupek zasilający ogrodowy prowadzi swoim światłem po Twoim ogrodzie i posesji. Sklep internetowy Interblue oferuje słupki ogrodowe z gniazdami do oświetlenia domu i dróg. Można także zakupić gniazdo ogrodowe słupek z czujnikiem ruchu, zapewniając w ten sposób energooszczędne oświetlenie. Jeżeli możemy pomóc w wyborze to zachęcamy do kontaktu, proszę pisać na adres biuro@interblue.pl. Oświetlenie zewnętrzne wykorzystujące słupki elektryczne ogrodowe częściowo oświetlające nieruchomości, stanowią idealne oświetlenie drogi dojazdowej, dziedzińca, parkingu lub wyjazdu z posesji. Lampy ogrodowe MASSIVE optymalnie oświetlają te przestrzenie. Lampy MASSIVE zewnętrzne nadają się do montażu na cokół, ścianę i mogą służyć jako latarnia. Wysokość, z której światło z oprawy ogrodowej pada na oświetlaną powierzchnię, znajduje się w przypadku słupka oświetleniowego pomiędzy 1 i 1,5 m. Oprawy oświetleniowe ogrodowe mają światło skierowane do dołu na drogę lub plac, tak aby nie oślepiało.