Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Cena
Filtruj

Dzwonki do drzwi

Dzwonki drzwiowe 230V oraz dzwonki bezprzewodowe

Dzwonki do drzwi, mimo, iż są jedynie detalem wyposażenia Twojego mieszkania, odgrywają jednak w nim niezwykle istotną rolę. Szeroki wybór artykułów w tej kategorii spełni oczekiwania zarówno miłośników tradycyjnych wnętrz, jak i amatorów nowoczesnego designu. Bogata gama dzwonków przewodowych, dzwonków bezprzewodowych czy różnego rodzaju gongów wyposażona jest w funkcje, które umożliwiają komfortowe i bezproblemowe użytkowanie. Instalacje dzwonkowe bez konieczności prowadzenia dodatkowych przewodów cechują się uniwersalnym zastosowaniem w domach czy miejscach użyteczności publicznej.


Bezprzewodowe dzwonki na baterie

Łatwy montaż dzwonków bezprzewodowych na baterie sprawia, iż są one towarem pożądanym, ze względu na możliwość instalacji w różnych miejscach. Bezprzewodowe dzwonki na baterie to proste rozwiązania, które możesz zastosować jako system przywoławczy w przypadku opieki nad starszą osobą. Dzwonki elektromechaniczne, z regulacją poziomu głośności i możliwością wyboru melodii sprawdzą się w przedpokojach czy holach lub jako dzwonki do drzwi sklepu. Estetycznie wykonane  gongi drzwiowe charakteryzują się niskim zużyciem energii i nowoczesnym wzornictwem.


Przewodowe dzwonki do drzwi

Przewodowe dzwonki montowane przy drzwiach wejściowych do mieszkania to jedna z tańszych forma sygnalizacji wejść. Natomiast przyciski dzwonkowe znajdą zastosowanie w podtynkowych instalacjach elektroenergetycznych lub jako przycisk na zewnątrz. W niektórych modelach dzwonków wykorzystuje się także sygnały świetlne z wibracjami, które ułatwiają korzystanie z tych urządzeń osobom niedosłyszącym. Niektóre z urządzeń mogą być rozbudowane o połączenia z wideodomofonem lub domofonem- warto o tym pamiętać na przyszłość, jeśli zamierzasz rozwijać swoją sieć kontroli nad domem. Opisywane modele dzwonków do drzwi różnią się wielkością, rodzajem przycisków, mechanizmami działania lub rodzajem dźwięków, tak byś wśród nich znalazł taki sprzęt, który sprosta Twoim oczekiwaniom. W poszczególnych kategoriach odnajdziemy osobno produkty takie jak dzwonek bezprzewodowy bateryjny czy dzwonek przewodowe podtynkowe.