Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Wentylatory sufitowe

Sufitowe wentylatory do wentylacji mechanicznej

Wentylatory sufitowe znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Interblue. Wentylator sufitowy jest istotnym elementem instalacji wentylacyjnej. Wentylatory sufitowe odpowiednio dobrane i umiejscowione mają wpływ zarówno na komfort przebywających w budynku osób, jak i jego stan techniczny. Gdy w instalacji wentylacyjnej pominiesz wentylator łazienkowy sufitowy, następstwem będzie nie tylko przykry zapach, ale także osadzanie się pary wodnej, która powoduje pojawienie się grzybów i pleśni w pomieszczeniach o źle funkcjonującej instalacji.


Sufitowe wentylatory do łazienki

Pomieszczenia, w których szczególnie należy montować wentylator łazienkowy, to miejsca o podwyższonej wilgotności, czyli kuchnie, łazienki i suszarnie. Wentylator domowy nadaje się do montażu w miejscach wilgotnych, między innymi WC, łazience, pralni, suszarni czy garażu. Wentylatory sufitowe domowe mogą być załączane wyłącznikiem zewnętrznym, można podłączyć je do wyłącznika oświetlenia. Wentylator domowy może być załączany światłem. Posiada regulację czułości światła. Wentylator osiowy może być załączany czujnikiem wilgotności. Posiada regulacje poziomu wilgotności. Wentylatory DOSPEL mają możliwość włączania wewnętrznym wyłącznikiem przez pociąganie sznureczka wyprowadzonego z wentylatora. Wentylator Osiowy –Sufitowy NV 10 100, producenta DOSPEL, model 007- 0438 wykonany jest z najwyższej jakości materiałów.


Rodzaje wentylatorów montowanych na suficie

Jest produkowany w kolorze białym, wentylator osiowy – sufitowy w wersji S - standard, przeznaczony jest do montażu sufitowego w lokalach mieszkalnych. Montowany w pomieszczeniach zamkniętych w domu i biurze, nadaje się do kuchni, łazienki czy salonu nie przekraczającego powierzchni 9m2. Wirnik i obudowa wentylatora sufitowego wykonane zostały z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Estetyczny wygląd NV 10 100 i dyskretna cicha praca przy wentylacji pomieszczenia to jego zalety. Wentylatory DOSPEL są elementami instalacji wentylacyjnej, wspomagającymi wentylację grawitacyjną, zapewniając tym samym skuteczną wymianę powietrza w pomieszczeniach.