Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Oferta sklepu elektrycznego Interblue

INTERBLUE to sklep internetowy, w którym możesz zaopatrzyć się w szereg artykułów  i rozwiązań elektrycznych dla Twojego domu, biura czy firmy. To nowe miejsce w sieci, które dzięki szerokiej bazie produktów i konkurencyjnym cenom oferuje swoim Klientom różnorodny wachlarz sprzętów elektronicznych. Jesteśmy lokalną firmą z Podkarpacia, ale swoim zasięgiem pragniemy objąć całą Polskę. Wsród wielu dostępnych przedsiębiorstw na rynku e-sklepów z towarami z podobnej branży staramy się wyróżniać rzetelnymi i nieszablonowymi opisami sprzedawanych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby specyfikacje umieszczane na naszej stronie cechowały się przystępną formą, zrozumiałą zarówno dla specjalistów w dziedzinie elektryki, ale i dla zwykłych konsumentów, będących codziennymi użytkownikami wybieranych towarów. Dbamy również o wysoką jakość i realność fotografii dodawanych na naszej witrynie.

Bezpieczne zakupy w Interblue

Przejrzysty układ strony z jasnym podziałem kategorii, łatwa forma składania zamówień (e-mail/telefon/e-sklep) i pełne poszanowanie praw Kupującego to dla nas piorytety w Kontaktach z Klientem. Zależy nam również na dopasowaniu form wysyłki i płatności do indywidualnych potrzeb Zamawiającego. Przesyłka pobraniowa, przesyłka przedpłacona, możliwość wystawienia faktury VAT czy odbiór osobisty – to tylko niektóre z rozwiązań, które wprowadzamy, aby ułatwić szybkie i sprawne zakupy przez internet. Oferujemy towary znanych producentów w korzystnych cenach i atrakcyjnych warunkach gwarancyjnych, dbając o stałe poszerzanie bazy sprzedażowej. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony: www.interblue.pl.