Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

INTERBLUE to sklep internetowy, w którym możesz zaopatrzyć się w szereg artykułów  i rozwiązań elektrycznych dla Twojego domu, biura czy firmy. To nowe miejsce w sieci, które dzięki szerokiej bazie produktów i konkurencyjnym cenom oferuje swoim Klientom różnorodny wachlarz sprzętów elektronicznych. Jesteśmy lokalną firmą z Podkarpacia, ale swoim zasięgiem pragniemy objąć całą Polskę. Wsród wielu dostępnych przedsiębiorstw na rynku e-sklepów z towarami z podobnej branży staramy się wyróżniać rzetelnymi i nieszablonowymi opisami sprzedawanych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby specyfikacje umieszczane na naszej stronie cechowały się przystępną formą, zrozumiałą zarówno dla specjalistów w dziedzinie elektryki, ale i dla zwykłych konsumentów, będących codziennymi użytkownikami wybieranych towarów. Dbamy również o wysoką jakość i realność fotografii dodawanych na naszej witrynie.

Pod naszym adresem internetowym znajdziesz szeroki wachlarz produktów elektronicznych, o zrożnicowanym profilu. W elektronicznym sklepie znajdziesz produkty codziennego użytku, które sprawdzą się w gospodarstwie domowym, ułatwią pracę w biurze czy znajdą zastosowanie jako prezent. Wśród produktów dostepnych w naszym e-sklepie, poszeregowanych dla ułatwienia w intuicyjnych kategoriach, znaleźć możesz całą gamę oświetlenia dla domu i przemysłu np. żarówki LED z różnymi trzonkami, dekoracyjne oprawy LED, oprawy hermetyczne, przenośne naświetlacze, gniazda i włączniki, taśmy LEDowe czy lamki biurkowe lub oświetlenie ogrodowe. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań czy posiadacze domów jednorodzinnych mogą przebierać wśród gadżetów z serii SMARTHOME, które tworząc inteligentny dom czynią życie łatwiejszym i komfortowym. Jeśli jesteś na etapie budowy, remontu lub wyposażania wymarzonego mieszkania, na naszych stronach znajdziesz wszelkie niezbędne produkty do urządzenia własnej przestrzeni, takie jak domofony, dzwonki, czujniki ruchu, stacje pogodowe, wentylatory czy detektory czadu. Nie zapominamy również o nabywcach, którzy szukają typowo zaawansowanej aparatury i automatyki eletrycznej. W ofercie posiadamy m.in. przekaźniki, styczniki, zegary sterujące, wyłączniki termiczne, liczniki zużycia energii czy przyciski awaryjne.

Przejrzysty układ strony z jasnym podziałem kategorii, łatwa forma składania zamówień (e-mail/telefon/e-sklep) i pełne poszanowanie praw Kupującego to dla nas piorytety w Kontaktach z Klientem. Zależy nam również na dopasowaniu form wysyłki i płatności do indywidualnych potrzeb Zamawiającego. Przesyłka pobraniowa, przesyłka przedpłacona, możliwość wystawienia faktury VAT czy odbiór osobisty – to tylko niektóre z rozwiązań, które wprowadzamy, aby ułatwić szybkie i sprawne zakupy przez internet. Oferujemy towary znanych producentów w korzystnych cenach i atrakcyjnych warunkach gwarancyjnych, dbając o stałe poszerzanie bazy sprzedażowej. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony: www.interblue.pl.