Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Kinkiety solarne

Kinkiety zewnętrzne solarne 

Dodaj trochę światła do swojego ogrodu dzięki naszym solarnym lampom ściennym! Te dekoracyjne lampy są doskonałym źródłem światła na zewnątrz, a ponadto zasilane są energią słoneczną, więc możesz z nich korzystać bez obaw o przewody czy wtyczki.

Solarne kinkiety zewnętrzne 

W tej grupie produktowej zebrano ciekawe i niezwykle łatwe w montażu lampy zewnętrzne, jakimi są kinkiety solarne, czyli lampy z wbudowanymi panelami słonecznymi, które zasilane są energią słoneczną. Takie solarne kinkiety z czujnikiem ruchu i zmierzchu to proste rozwiązanie dla każdego. Montaż solarnej lampy ogrodowej nie wymaga zakładania instalacji elektryczne, prowadzenia kabli - po prostu jest dziecinne łatwe. Naświetlacz solarny z  czujnikiem ruchu możesz zamontować przy wejściu na posesję, na podjeździe czy przed wejściem do domu. Naświetlacz z panelem solarnym zamontujesz z użyciem kołków montażowych w dowolnym miejscu. W ofercie znajdziesz klasyczne lampy solarne w czarnej obudowie czy kinkiety solarne nowoczesne.


Kinkiety solarne led z czujnikiem ruchu

Kinkiety solarne LED z czujnikiem ruchu ułatwiają rozświetlanie drogi do domu, informują o przybyciu gości czy mogą odstraszać potencjalnych intruzów. Lampy solarne do ogrodu czy na elewację domu to energooszczędne rozwiązanie, która pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Kinkiety solarne posiadają wbudowane akumulatory zasilane promieniowanie słonecznym. Lampy solarne z czujnikiem ruchu pozwalają na jeszcze bardziej oszczędne gospodarowanie światłem. Naświetlacze LED bez kabli mogą świecić zimnym, neutralnym lub ciepłym białym światłem. W ofercie posiadamy lampy ogrodowe różnych firm np. POLUX, czy oświetlenie ogrodowe KANLUX.