Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
27 83

Marki

Kinkiety solarne

Solarne kinkiety zewnętrzne 

W tej grupie produktowej zebrano ciekawe i niezwykle łatwe w montażu lampy zewnętrzne, jakimi są kinkiety solarne, czyli lampy z wbudowanymi panelami słonecznymi, które zasilane są energią słoneczną. Takie solarne kinkiety z czujnikiem ruchu i zmierzchu to proste rozwiązanie dla każdego. Montaż solarnej lampy ogrodowej nie wymaga zakładania instalacji elektryczne, prowadzenia kabli - po prostu jest dziecinne łatwe. Naświetlacz solarny z  czujnikiem ruchu możesz zamontować przy wejściu na posesję, na podjeździe czy przed wejściem do domu. Naświetlacz z panelem solarnym zamontujesz z użyciem kołków montażowych w dowolnym miejscu. W ofercie znajdziesz klasyczne lampy solarne w czarnej obudowie czy kinkiety solarne nowoczesne.


Kinkiety solarne led z czujnikiem ruchu

Kinkiety solarne LED z czujnikiem ruchu ułatwiają rozświetlanie drogi do domu, informują o przybyciu gości czy mogą odstraszać potencjalnych intruzów. Lampy solarne do ogrodu czy na elewację domu to energooszczędne rozwiązanie, która pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Kinkiety solarne posiadają wbudowane akumulatory zasilane promieniowanie słonecznym. Lampy solarne z czujnikiem ruchu pozwalają na jeszcze bardziej oszczędne gospodarowanie światłem. Naświetlacze LED bez kabli mogą świecić zimnym, neutralnym lub ciepłym białym światłem. W ofercie posiadamy lampy ogrodowe różnych firm np. POLUX, czy oświetlenie ogrodowe KANLUX.