Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Grzejniki olejowe

Grzejniki olejowe do domu i mieszkania

Na rynku istnieje wiele urządzeń pozwalającym nam w sezonie grzewczym na skuteczne dogrzanie naszych domów. Jednym z  takich rozwiązań są grzejniki olejowe-urządzenia grzewcze działające na zasadzie oddawania ciepła, dzięki energii elektrycznej, która  podgrzewa zawarty wewnątrz żeber grzejnika olej. Proces ten jest dość długotrwały, dlatego też jest to idealne urządzenie grzewcze na dogrzania pomieszczenia przez dłuższy czas. Kompaktowe grzejniki olejowe świetnie kumulują ciepło, które oddają do pomieszczenia w dość powolnym tempie a ich praca jest bardzo cicha, wręcz niesłyszalna. Sklep internetowy interblue oferuje różnego rodzaju ekonomiczne grzejniki olejowe  o zróżnicowanej liczbie żeber, przez co ich powierzchnia grzewcza jest inna.


Jak duży grzejnik żeberkowy wybrać ?

Wiadomo im większe pomieszczenie do ogrzania tym warto zainwestować w większy grzejnik olejowy o większej mocy. W naszej ofercie znajdziesz grzejniki z funkcją turbo grzania o moc sięgającej nawet 2500+400W. Grzejniki olejowe wyposażone są w regulowany termostat, który odpowiedzialny jest za odcięcie zasilania po osiągnięciu odpowiedniej temperatury, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Grzejniki z termostatem, oprócz tego posiadają kontrolki sygnalizacyjne, potrójne systemy ochrony przed przegrzaniem oraz wyłączniki bezpieczeństwa. Grzejniki olejowe są również bardzo wygodne w przechowywaniu. Są to urządzenia wolnostojące, a dzięki obecności kółek mają łatwość przemieszczania. Uchwyt do przechowywania przewodu pozwala nam zaoszczędzić miejsce w sezonie, kiedy grzejnik olejowy nie pracuje.Oferowane przez nas grzejniki olejowe to urządzenia marki Volteno. Kolekcja  grzejników Volteno została utworzona na bazie oczekiwań klientów, którzy poszukują energooszczędnych i funkcjonalnych produktów elektrycznych dobrej jakości w atrakcyjnej cenie.