Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Wentylatory z wyłącznikiem czasowym

Wentylatory łazienkowe z timerem

W tej grupie zebrano w jednym miejscu wentylatory łazienkowe z wyłącznikiem czasowym. Wentylatory wyciągowe z timerem to funkcjonalne rozwiązanie do Twojej łazienki, pralni czy suszarni. Wentylatory łazienkowe z wyłącznikiem czasowym pozwalają na opóźnienie wyłączenia działania wentylatora. Wentylatory osiowe z wyłącznikiem czasowym po wyłączeniu pracują jeszcze przez kilka minut, żeby oczyścić powietrze po wyjściu z łazienki. Czas ten zwykle może być regulowany w szerokim przedziale czasowym np. od 2 do 30 minut.Ten typ wentylatorów wymaga podłączenia trójprzewodowego.


Wentylatory z wyłącznikiem czasowym

Zebrane wentylatory mechaniczne z timerem mogą różnić się średnicą wylotu ( fi 100, 125, 150 ) oraz swoimi wymiarami. Ich zaletą jest to, iż mogą działać nawet wtedy, gdy opuścimy pomieszczenie czy zgasimy światło.Niektóre z nich oprócz funkcji opóźnienia wyłączenia mogą posiadać inne dodatkowe funkcje takie jak np. automatyczna żaluzja czy wbudowany fotoelement.  Wentylator z czujnikiem światła - to typ wentylatora  który załącza się, gdy wykryje światło. Taki wentylator z fotokomórką nadaje się do stosowania jedynie w pomieszczeniach ciemnych, bez okien, bez dostępu światła dziennego. Wentylator załącza się bowiem, gdy w pomieszczeniu zrobi się jasno, a wyłączy, gdy nastanie ciemność. Inną propozycją są wentylatory z timerem i automatyczną żaluzją.


Zastosowanie wentylatorów z timerem

Takie urządzenia wentylacyjne sprawdzą się dobrze np. w łazienkach, toaletach, biurach, magazynach, garażach, kuchniach oraz innych pomieszczeniach. Żaluzja wentylatora jest automatycznie otwierana w momencie załączenia. Prezentowane wentylatory pochodzą od różnych producentów np. znajdziemy tu wentylatory DOSPEL, wentylatory HARDI czy wentylatory BLAUBERG.