Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
16 710
Marki

Oprawy świetlówkowe

Oprawy świetlówkowe na źródła LED

W tej kategorii znajdziesz oprawy świetlówkowe. Takie oprawy znajdą zastosowanie w biurach czy różnych zakładach pracy. Źródłem światła opraw świetlówkowych są świetlówki, które są energooszczędne. W naszej ofercie znajdziesz oprawę świetlówkową np. z kloszem mlecznym, która jest długotrwała.  Największą zaletą świetlówek, które w przypadku wspomnianych opraw stanowią źródło światła, jest znaczna oszczędność w porównaniu do żarówek tradycyjnych . Pobierają one mniej prądu, dzięki czemu zaoszczędzisz na rachunkach za prąd. Ich czas pracy jest o wiele wydłużony, dlatego nie trzeba myśleć o częstej wymianie źródła światła.


Energooszczędna oprawa świetlówkowa z kloszem mlecznym

Oprawa świetlówkowa z kloszem mlecznym to oprawa nadająca się doskonale do biura czy szpitala. Oprawa z kloszem mlecznym posiada elektroniczny statecznik EVG. Oprawa ta jest firmy Bemko, która charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów. Oprawa z kloszem mlecznym jest trwała i jest przystosowana do źródła światła we wszystkich klasach energetycznych.