Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
8 154
Marki

Lampy solarne balkonowe

Ozdobne lampy solarne na balkon

W tej kategorii produktów znajdziemy energooszczędne lampy solarne balkonowe, których źródłem zasilania jest energia słoneczna, przetwarzana na energię elektryczną i magazynowaną w akumulatorkach lamp. Jest to duża zaleta ponieważ nie musimy instalować dodatkowych przewodów z instalacją elektryczną, a więc oświetlenie solarne możemy umieścić praktycznie w każdym miejscu. Lampy solarne LED mogą stanowić doskonałe uzupełnienie dekoracji naszego balkonu, pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym, oświetlając nasz balkon nocą.


Różnorodność solarnych lamp balkonowych

W bogatej ofercie lamp solarnych balkonowych naszego sklepu znajdziemy takie o ciekawym kształcie, wielkości, barwie światła. Wszystkie te cechy pozwolą nam na dobranie odpowiedniej lampy spełniającej nasze oczekiwania. Dla przykładu w donicach z kwiatami możemy umieścić słupki solarne, zakończone szpikulcem, który ułatwia umieszczenie oświetlenia w ziemi. Ten typ lamp solarnych balkonowych występuje w bogatej kolorystyce od klasycznych i stonowanych na metalowym słupku w kolorze srebrnym, aż po lampy solarne balkonowe w bogatej kolorystyce i kształcie świecące białym lub kolorowym światłem, tworząc w otoczeniu bajkowy klimat. Stylizowane latarenki lub lampy solarne w kształcie dekoracyjnych słoików delikatnie rozświetlą nasz balkon. Wszystkie lampy solarne balkonowe posiadają wbudowany czujnik zmierzchowy, który załączy je automatycznie po zachodzie słońca. Bez obaw możemy je także wystawiać na niekorzystne warunki atmosferyczne.