Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Lampy solarne balkonowe

Oświetlenie balkonowe 


Lampy solarne balkonowe mają za zadanie oświetlać nasz balkon, dając miękkie, klimatyczne światło w letnie wieczory. Lampy solarne LED to bardzo tanie w utrzymaniu i ekologiczne oświetlenie zasilane energią słoneczną. Dzięki wbudowanym kolektorom solarnym lampy solarne nie wymagają ładowania, co jest niezwykle wygodne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór dekoracyjnych lamp solarnych LED. Zobacz naszą ofertę i zadbaj o klimatyczne oświetlenie na Twoim balkonie.

Ozdobne lampy solarne na balkon

W tej kategorii produktów znajdziemy energooszczędne lampy solarne balkonowe, których źródłem zasilania jest energia słoneczna, przetwarzana na energię elektryczną i magazynowaną w akumulatorkach lamp. Jest to duża zaleta ponieważ nie musimy instalować dodatkowych przewodów z instalacją elektryczną, a więc oświetlenie solarne możemy umieścić praktycznie w każdym miejscu. Lampy solarne LED mogą stanowić doskonałe uzupełnienie dekoracji naszego balkonu, pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym, oświetlając nasz balkon nocą.


Różnorodność solarnych lamp balkonowych

W bogatej ofercie lamp solarnych balkonowych naszego sklepu znajdziemy takie o ciekawym kształcie, wielkości, barwie światła. Wszystkie te cechy pozwolą nam na dobranie odpowiedniej lampy spełniającej nasze oczekiwania. Dla przykładu w donicach z kwiatami możemy umieścić słupki solarne, zakończone szpikulcem, który ułatwia umieszczenie oświetlenia w ziemi. Ten typ lamp solarnych balkonowych występuje w bogatej kolorystyce od klasycznych i stonowanych na metalowym słupku w kolorze srebrnym, aż po lampy solarne balkonowe w bogatej kolorystyce i kształcie świecące białym lub kolorowym światłem, tworząc w otoczeniu bajkowy klimat. Stylizowane latarenki lub lampy solarne w kształcie dekoracyjnych słoików delikatnie rozświetlą nasz balkon. Wszystkie lampy solarne balkonowe posiadają wbudowany czujnik zmierzchowy, który załączy je automatycznie po zachodzie słońca. Bez obaw możemy je także wystawiać na niekorzystne warunki atmosferyczne.