Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Lampki do kontaktu

Lampka do kontaktu to małe urządzenie oświetleniowe, które jest kompatybilne. Oświetlenie takie jest bardzo funkcjonalne, a jednocześnie może stanowić element dekoracyjny, który tworzy przyjemną, ciepłą atmosferę w domu. Lampka nocna do kontaktu to doskonały gadżet do każdego domu, a szczególnie do domu z dziećmi. Lampka wtykowa do gniazdka w delikatny sposób oświetla pomieszczenie lub korytarz w domu, dzięki czemu nie musisz rozświetlać całych pomieszczeń, a jednocześnie masz zapewnioną widoczność i poczucie bezpieczeństwa. Lampka LED z czujnikiem zmierzchu do gniazdka jest nie tylko energooszczędna, ale gwarantuje również długą żywotność oraz wygodę poprzez brak konieczności jej wyłączania i włączania. Wyposażona w czujnik samoistnie włącza się po zachodzie słońca i automatycznie dostosowuje swoją jasność. Lampka LED z czujnikiem to świetny sposób na oszczędzanie energii, ponieważ zużywa tylko tyle energii, ile jest niezbędne do zapewnienia odpowiedniego oświetlenia.

Lampki wtykowe do gniazdka

Lampki nocne do kontaktów to idealne rozwiązanie spełniające rolę całonocnego oświetlenia. W niemal każdym domu istnieją trudno dostępne miejsca gdzie zainstalowanie zwykłego oświetlenia jest wręcz niemożliwe bądź niepotrzebne. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem są lampki nocne do gniazdka. Doskonale sprawdzą się do pokoju małego dziecka, salonu czy sypialni.


Dostępne w wielu kształtach, wariantach kolorystycznych o różnej wielkości paneli świecących będą również świetnym, drobnym upominkiem bądź gadżetem reklamowym. Idealnie sprawdzą się również jako podświetlenie schodów bądź ciemnego korytarza gwarantując tym samym bezpieczeństwo oraz wygodę. Lampka wtykowa może ułatwić nam również poszukiwanie ubrań w ciemnej garderobie. Kompaktowa lampka nocna znajdzie swoje zastosowanie wszędzie. Niewielkie lampki nocne do kontaktów elektrycznych to również bardzo energooszczędne rozwiązanie. Niski pobór mocy, długa żywotność a wszystko to w niewielkiej cenie.