Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
7 38

Marki

Lampki do kontaktu

Lampki wtykowe do gniazdka

Lampki nocne do kontaktów to idealne rozwiązanie spełniające rolę całonocnego oświetlenia. W niemal każdym domu istnieją trudno dostępne miejsca gdzie zainstalowanie zwykłego oświetlenia jest wręcz niemożliwe bądź niepotrzebne. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem są lampki nocne do gniazdka. Doskonale sprawdzą się do pokoju małego dziecka, salonu czy sypialni.


Dostępne w wielu kształtach, wariantach kolorystycznych o różnej wielkości paneli świecących będą również świetnym, drobnym upominkiem bądź gadżetem reklamowym. Idealnie sprawdzą się również jako podświetlenie schodów bądź ciemnego korytarza gwarantując tym samym bezpieczeństwo oraz wygodę. Lampka wtykowa może ułatwić nam również poszukiwanie ubrań w ciemnej garderobie. Kompaktowa lampka nocna znajdzie swoje zastosowanie wszędzie. Niewielkie lampki nocne do kontaktów elektrycznych to również bardzo energooszczędne rozwiązanie. Niski pobór mocy, długa żywotność a wszystko to w niewielkiej cenie.