Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Przekaźniki kontroli faz

Czujniki kolejności i zaniku fazy

Czujniki kolejności i zaniku fazy to grupa elementów automatyki bardzo przydatna w sieciach trójfazowych. Przekaźniki kontroli faz stworzono z myślą o zabezpieczaniu silników elektrycznych przed sytuacjami wpływającymi na jakość ich pracy. W sytuacjach awaryjnych, takich jak np. długotrwały zanik napięcia, w co najmniej jednej fazie lub w przypadku wystąpienia asymetrii napięć między fazami czujnik zagwarantuje bezpieczne działanie układów. Czujnik zaniku faz automatycznie wyłącza silnik przy dłuższych zmianach napięcia W ofercie sklepu znajdziesz całą gamę automatyki przeznaczonej do kontroli faz.


Jaki czujnik zaniku fazy wybrać ?

W tej kategorii możesz spotkać czujniki kolejności i zaniku fazy, czujniki zaniku fazy czy czujniki zaniku fazy z kontrolą styków stycznika. Wśród przedstawionych produktów na pewno znajdziesz takie, których parametry techniczne sprostają Twoim oczekiwaniom i pozwolą Ci ustrzec się przed nieprawidłową pracą silnika lub jego zniszczeniem. Urządzenia te możesz wykorzystywać zarówno w branży przemysłowej, jaki i na potrzeby domowego użytku. W oferowanych przekaźnikach kontroli faz znajdziesz przydatne funkcje takie jak opóźnienie wyłączenia, mające na celu wyeliminowanie wyłączeń na wypadek chwilowego zaniku napięcia czy funkcje zabezpieczania kierunków obrotów silnika. Dokładne specyfikacje urządzeń zamieszczone są przy konkretnych modelach na stronach naszego sklepu internetowego. Zapraszamy do przeglądania katalogu różnego rodzaju przekaźników kontroli faz i czujników zaniku napięcia.