Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Wentylatory łazienkowe

Wentylatory osiowe do łazienki

Oferowane przez nasz sklep w tej kategorii wentylatory łazienkowe są idealnym rozwiązaniem do poprawy cyrkulacji powietrza, usunięcia wilgoci powstającej podczas kąpieli lub nieprzyjemnych zapachów. Wentylatory łazienkowe pochodzą od sprawdzonych i czołowych producentów takich jak: airROXY, DOSPEL, BLAUBERG. Wentylatory wyciągowe do łazienki w zależności od przyłącza oferujemy w różnych średnicach, z możliwością montażu ściennego jak i sufitowego.


Dodatkowe funkcje wentylatorów łazienkowych

Poszczególne modele mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak: czujnik wilgoci, który samoczynnie załączy się, jeżeli poziom wilgotności w łazience dojdzie do określonego poziomu. Wentylatory z funkcją timera, czyli opóźnienia czasowego, wyłączy się po zdefiniowanym wcześniej czasie. W pomieszczeniu gdzie nie ma okna można zastosować wentylator z fotoelementem, który załącza się w momencie gdy „wyczuje” jasność. Wentylatory do łazienki mogą być również załączane w tradycyjny sposób za pomocą osobnego włącznika lub odpowiedzialnego za załączanie oświetlenia. Wtedy wentylator będzie uruchamiał się razem z oświetleniem. Aby zanieczyszczone powietrze nie dostawało się z powrotem do łazienki można dobrać taki model wentylatora, który posiada automatyczną żaluzję, otwieraną w chwili załączenia się urządzenia lub z przepustnicą. Wszystkie wentylatory łazienkowe dostępne w ofercie naszego sklepu, są cichymi urządzeniami wykonanymi z materiałów wysokiej jakości.