Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
Krotność
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Gniazda

Gniazda elektryczne rodzaje i zastosowanie

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju gniazda elektryczne, antenowe, głośnikowe, komputerowe, telefoniczne, podtynkowe i natynkowe. Posiadamy produkty pochodzące od cenionych producentów  osprzętu elektrycznego takich jak: Karlik, Schneider Electric, Kontakt-Simon, ORNO czy OSPEL. W naszej ofercie znajdziesz gniazda w różnych kolorach i krotnościach, dzięki czemu dopasujesz je do swojego gustu. Mamy również gniazda z przesłonami torów, które są zabezpieczeniem przed dziećmi oraz gniazda hermetyczne, przystosowane do różnych warunków.


Gniazda elektryczne

Gniazdo elektryczne to niezbędny element w każdym domu. W naszej ofercie posiadamy wiele gniazd elektrycznych w różnych kolorach, z klapką i bez, z uziemieniem i bez uziemienia, podtynkowych, jak i gniazd natynkowychGniazda elektryczne mogą występować w różnych odcieniach m.in.: ECRU, biały antracyt, tytanowy, satynowy itp. Posiadamy gniazda elektryczne hermetyczne z klapką, które doskonale sprawdzą się w łazience i pomieszczeniach gospodarczych. Klapka chroni gniazdo przed wilgocią, która panuje w łazience, a więc daje nam większą gwarancję bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również gniazda elektryczne z przesłonami torów, które są doskonałym zabezpieczeniem dla dzieci. Posiadamy gniazda przeznaczone do montażu podtynkowego, jak i natynkowego, z uziemieniem, a także bez. Oferujemy tanie gniazda elektryczne pojedyncze, podwójne oraz potrójne, posiadające ramkę oraz te, do których trzeba ją dokupić, tworząc dowolne kombinacje kolorystyczne na swoich ścianach.


Gniazda antenowe

W ofercie posiadamy także gniazda antenowe w różnych kolorach i różnymi wejściami. Gniazda antenowe zapewniają przesył sygnału telewizyjnego, satelitarnego. Wśród gniazd antenowych znajdziesz te, które dopasujesz do swoich potrzeb np. gniazda typu F, zakończeniowe, końcowe, czy przelotowe. Gniazda antenowe, tak jak i elektryczne mogą być montowane natynkowo oraz podtynkowo. Gniazda antenowe dzielą się na różne typy np. gniazda typu SAT, które wykorzystywane są w instalacji telewizji kablowej czy satelitarnej. Na naszej stronie znajdziesz gniazda antenowe firm Karlik, Kontakt-Simon czy OSPEL, pochodzące z różnych serii.


Gniazda głośnikowe

Gniazda głośnikowe są elementem instalacji elektrycznej, który warto mieć w swoim domu. Gniazda głośnikowe podtynkowe będą doskonale wyglądać na Twojej ścianie. Gniazda te znajdą zastosowanie w różnych biurach, hotelach, restauracja, ale również w Twoim domu. Mamy do wyboru gniazda głośnikowe w różnych kolorach, które bez problemu dopasujesz do swojego wnętrza. Posiadamy w naszej ofercie gniazda głośnikowe pojedyncze oraz gniazda do podłączenia głośników podwójne, które dopasujesz do potrzeb swojego użytkowania. Gniazda głośnikowe służą do podłączania różnego sprzętu audio.


Gniazda telefoniczne

Gniazda telefoniczne są niezbędne do korzystania z telefonu stacjonarnego czy modemu internetowego. Gniazda telefoniczne znajdą zastosowanie w różnych biurach, filmach czy restauracjach. W ofercie naszego sklepu znajdziecie gniazda telefoniczne o różnych złączach takich jak m.in.: RJ-11, RJ-45, RJ-10 itp. Najbardziej potrzebnym w codziennym zastosowaniu będą gniazda telefoniczne posiadające wtyki RJ-11. Gniazdo RJ-11 umożliwi Ci podpięcie linii telefonicznej. Gniazda telefoniczne mogą występować w formie połączonej jako gniazdo telefoniczno-komputerowe, dzięki temu zaoszczędzisz przestrzeń w biurze.


Gniazda komputerowe

Gniazda komputerowe są przeznaczone do tworzenia sieci komputerowej. Gniazda komputerowe posiadają najpopularniejszy wtyk RJ-45 oraz tak jak gniazda telefoniczne występują w wersji pojedynczej oraz podwójnej. Gniazda komputerowe RJ45 mogą występować w połączeniach np. jako gniazda komputerowo-telefoniczne czy gniazda komputerowe ze złączem HDMI. Podobnie jak inne gniazda, gniazda komputerowe występują w różnorodnych kolorach. Można do nich dobierać odpowiednie ramki instalacyjne, tworząc potrzebne konfiguracje gniazd w swoim otoczeniu.