Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
105 1389

Marki

Pozostałe elektronarzędzia

Lampy obrotowe warsztatowe

Lampy obrotowe warsztatowe posiadają głowicę, którą można ustawiać pod różnym kątem. Lampa ma lekka konstrukcję. Lampa obrotowa z głowicą jest doskonała do warsztatów pracy czy garaży. W naszym sklepie posiadamy lampy obrotowe firmy DeWALT, która charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów. Lampka obrotowa, diodowa jest wykonana z trwałego materiału i posiada obudowę odporna na uderzenia. Lampa obrotowa jest dostosowana do energooszczędnej żarówki LED-owej. Dzięki obrotowej głowicy, można ustawić promień światła w dowolnym kierunku.


Nożyce akumulatorowe

Nożyce akumulatorowe służą do cięcia blachy. Nożyce akumulatorowe do blachy są elementem wyposażenia dekarza. Nożyce akumulatorowe to nowoczesne urządzenie, które bazuje na napędzie elektrycznym z zasilaniem akumulatorowym. To urządzenie w porównaniu do ręcznych nożyc do blachy pracuje szybciej i dokładniej w przypadku cięć prosto- i krzywoliniowych. Korzystanie z urządzenia jest bardziej wygodne i przyjemniejsze w użyciu.