Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
13 1389
Marki

Pozostałe elektronarzędzia

Lampy obrotowe warsztatowe

Lampy obrotowe warsztatowe posiadają głowicę, którą można ustawiać pod różnym kątem. Lampa ma lekka konstrukcję. Lampa obrotowa z głowicą jest doskonała do warsztatów pracy czy garaży. W naszym sklepie posiadamy lampy obrotowe firmy DeWALT, która charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów. Lampka obrotowa, diodowa jest wykonana z trwałego materiału i posiada obudowę odporna na uderzenia. Lampa obrotowa jest dostosowana do energooszczędnej żarówki LED-owej. Dzięki obrotowej głowicy, można ustawić promień światła w dowolnym kierunku.


Nożyce akumulatorowe

Nożyce akumulatorowe służą do cięcia blachy. Nożyce akumulatorowe do blachy są elementem wyposażenia dekarza. Nożyce akumulatorowe to nowoczesne urządzenie, które bazuje na napędzie elektrycznym z zasilaniem akumulatorowym. To urządzenie w porównaniu do ręcznych nożyc do blachy pracuje szybciej i dokładniej w przypadku cięć prosto- i krzywoliniowych. Korzystanie z urządzenia jest bardziej wygodne i przyjemniejsze w użyciu.