Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Nawilżacze i odświeżacze powietrza

Nasze nawilżacze powietrza gwarantują najwyższą jakość powietrza w Twoim domu. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne modele, niektóre wyposażone w funkcję jonizacji powietrza i aromaterapii. Elektryczne nawilżacze powietrza starają się odtworzyć naturalną wilgotność powietrza z zewnątrz, tak potrzebną ludziom, czy też roślinom domowym do prawidłowego funkcjonowania. Dobre nawilżacze powietrza do domu wpływają pozytywnie na Twoje samopoczucie i zdrowie.

Dlaczego warto nawilżać powietrze w domu?

Wiele osób zastanawia się, dlaczego nawilżamy powietrze. Optymalna wilgotność powietrza to taka, w której znajduje się odpowiednia ilość pary wodnej, zapewniająca nam komfort termiczny i zdrowotny. W naszych domach powinna wynosić między 40-60%, co bez problemu może osiągnąć nowoczesny nawilżacz i odświeżacz powietrza. Właściwy poziom wilgotności wpływa na poprawę zdrowia dróg oddechowych, skóry, zapobiega bólom głowy i zapaleniu zatok. Poza tym, wilgotne powietrze wpływa na poprawę samopoczucia i kondycję, szczególnie u osób z astmą, alergią lub chorobami kardiologicznymi.

Jak nawilżać powietrze w pokoju dziecka?

W przypadku dzieci właściwy poziom wilgotności powietrza jest szczególnie ważny. W okresie grzewczym nasze dzieci są narażone na negatywne skutki przebywania w środowisku z suchym powietrzem. Dlatego, warto zadbać o to, aby poziom wilgotności w pokoju dziecka był właściwy. Najprostszym sposobem jest zainwestowanie w dobry nawilżacz powietrza do pokoju dziecka. Dla dzieci szczególnie polecane są nawilżacze ultradźwiękowe, ponieważ są one nieszkodliwe dla zdrowia i praktycznie bezgłośne.

Dlaczego warto mieć odświeżacz powietrza z nawilżaczem?

Optymalny poziom wilgotności powietrza to klucz do naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dobry nawilżacz powietrza z jonizacją to gadżet, dzięki któremu Ty i Twoi bliscy mogą czuć się lepiej w danym pomieszczeniu. Świeże powietrze w pomieszczeniach jest bez wątpienia kluczem do zdrowego stylu życia. Zalety jonizacji powietrza w pomieszczeniach są znaczące. Proces ten polega na wprowadzeniu ujemnie naładowanych jonów do powietrza, co pozwala na oczyszczenie go z bakterii, wirusów, a nawet kurzu i innych alergenów. 

Nawilżacze powietrza- zastosowanie

W tej kategorii znajdziesz nawilżacze powietrza, które są bardzo przydatnymi urządzeniami w każdym domu. Zimą czy jesienią najbardziej jesteśmy narażeni na suche powietrze, czego skutkiem mogą być np. zaczerwienione oczy. Nawilżacz powietrza odświeży oraz nawilży Twoje pomieszczenie, dzięki czemu Twoje samopoczucie zdecydowanie się poprawi. W obecnym okresie popularność zdobyły nawilżacze powietrza spełniające funkcję dekoracyjną. Tego typu nawilżacze posiadają dekoracyjną lampkę RGB, która zmienia kolory świecenia. Otwieranie okien nie wystarczy, aby powietrze w Twoim domu wróciło do normy. Jeśli często czujesz senność, zmęczenie i masz zaczerwienione oczy warto zainwestować w taki nawilżacz powietrza dla własnego zdrowia.


Nawilżacz powietrza z dekoracyjną lampką LED

Oferujemy nawilżacze powietrza będące równocześnie lampką dekoracyjną LED RGB z efektem 3D. Taki nawilżacz nie tylko oczyści i nawilży Twoje powietrze, ale również doskonale będzie się prezentować jako ozdoba Twojego wnętrza. Kupując nawilżacz powietrza trzeba go dopasować do wielkości metrażu mieszkania oraz należy zwrócić uwagę na liczbę okien w pomieszczeniu. Nawilżacz powietrza z dekoracyjną lampką LED RGB z efektem 3D firmy POLUX zmienia swoje kolory, dzięki czemu jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Do nawilżacza należy użyć wodę destylowaną.


Funkcjonalne i wydajne odświeżacze powietrza

Odświeżacze powietrza to urządzenia, które sprawią, że w Twoim domu zagości przyjemny, świeży i piękny zapach. W ofercie sklepu internetowego Interblue znajdziecie wysokiej jakości odświeżacze, które zostały wyposażone w dodatkowe funkcje. Do napełnionego wodą urządzenia należy wlać kilka kropelek aromatu, aby po całym domu rozniósł się cudowny zapach. W tej kategorii znajdziecie odświeżacze powietrza, które nie wytwarzają ciepła i zużywają mało energii elektrycznej. Niektóre odświeżacze zostały wyposażone również w diody LED, które służą jako element dekoracyjny.