Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Oświetlenie choinkowe

Lampki choinkowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno klasyczne jaki i mniej tradycyjne oświetlenie choinkowe. Standardowe lampki świąteczne wykonane w technologii LED charakteryzują się długą żywotnością, przy bardzo niskim zużyciu energii. Lampki choinkowe oddają światło w różnych barwach, zarówno jednolitych jaki i kolorowych. Dobór odpowiedniego łańcucha świetlnego zależy wyłącznie od ciebie. Dostępne lampki choinkowe występują w wariatach o różnej długości. Oferujemy lampki świąteczne różnego przeznaczenia. Ze względu na wysoki stopień ochrony lampki choinkowe odporne są na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego też mogą stać się piękną dekoracją całego podwórza, elewacji czy bramy wjazdowej.


Dekoracyjne oświetlenie świąteczne

Jeśli chodzi natomiast o mniej tradycyjne oświetlenie świąteczne jest to idealne rozwiązanie jeśli chodzi o podświetlenie parapetów, kominka czy konsoli. Światełka świąteczne oferowane przez interblue mogą być zasilane zarówno prądem elektrycznym jak również za pomocą baterii, dzięki czemu w niezwykłym okresie świątecznym możemy stworzyć spektakularny a przy tym rodzinny klimat w każdej części domu jak również podwórza. Mniej tradycyjne, oryginalne lampki świąteczne mogą posłużyć nam również jako całoroczne oświetlenie dekoracyjne. Za pomocą tych ozdobnych girlandów świetlnych jesteśmy w stanie stworzyć niesamowity klimat we wnętrzu nie tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia.