Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
22 40

Marki

Oświetlenie choinkowe

Lampki choinkowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno klasyczne jaki i mniej tradycyjne oświetlenie choinkowe. Standardowe lampki świąteczne wykonane w technologii LED charakteryzują się długą żywotnością, przy bardzo niskim zużyciu energii. Lampki choinkowe oddają światło w różnych barwach, zarówno jednolitych jaki i kolorowych. Dobór odpowiedniego łańcucha świetlnego zależy wyłącznie od ciebie. Dostępne lampki choinkowe występują w wariatach o różnej długości. Oferujemy lampki świąteczne różnego przeznaczenia. Ze względu na wysoki stopień ochrony lampki choinkowe odporne są na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego też mogą stać się piękną dekoracją całego podwórza, elewacji czy bramy wjazdowej.


Dekoracyjne oświetlenie świąteczne

Jeśli chodzi natomiast o mniej tradycyjne oświetlenie świąteczne jest to idealne rozwiązanie jeśli chodzi o podświetlenie parapetów, kominka czy konsoli. Światełka świąteczne oferowane przez interblue mogą być zasilane zarówno prądem elektrycznym jak również za pomocą baterii, dzięki czemu w niezwykłym okresie świątecznym możemy stworzyć spektakularny a przy tym rodzinny klimat w każdej części domu jak również podwórza. Mniej tradycyjne, oryginalne lampki świąteczne mogą posłużyć nam również jako całoroczne oświetlenie dekoracyjne. Za pomocą tych ozdobnych girlandów świetlnych jesteśmy w stanie stworzyć niesamowity klimat we wnętrzu nie tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia.