Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Krotność
Cena
Filtruj

Gniazda meblowe

Gniazda blatowe wpuszczane do kuchni i biura

W tej kategorii zebrano niezwykle modne i funkcjonalne gniazda meblowe wpuszczane w blat. Gniazdo blatowe to świetne rozwiązanie do biur czy na sale konferencyjna, gdzie potrzebny jest nam szybki dostęp do źródła zasilania. Gniazda chowane w blat prezentują się niezwykle minimalistycznie i estetycznie, oszczędzając miejsce na blacie roboczym w kuchni, pokoju czy biurze. Takie gniazda blatowe do kuchni to świetne rozwiązanie w nowoczesnych przestrzeniach z wyspą kuchenną. Dzięki temu możesz szybko podłączyć urządzenia i sprzęty kuchenne, zachowując przy tym odpowiednią przestrzeń w kuchni. Gniazda wpuszczane mogą mieć różną liczbę gniazd. np 3 gniazda wpuszczane z uziemieniem.

Zastosowanie wpuszczanych gniazd do blatu

Gniazda blatowe mogą ładnie komponować się z powierzchnią stołu, gwarantując brak widoku nieestetycznych gniazd i kabli. Gniazda wpuszczane do blatu moga występować w różnych obudowach np. w niklowanej obudowie czy w obudowie metalowej. W ofercie posiadamy gniazda blatowe ORNOCiekawą propozycją są gniazda blatowe wysuwane z blatu. Dzięki tym gniazdom zaoszczędzisz miejsce na biurku czy blacie kuchennym.Jeśli zaś szukasz standardowych gniazd elektrycznych takich producentów jak: Kontakt Simon OSPEL Karlik to znajdziesz je w kategorii gniazda.