Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Klawisze

Klawisze do włączników

W ofercie naszego e-sklepu znajdziecie szeroki asortyment klawiszy do włączników i przycisków elektrycznych, które pomogą Ci zaaranżować osprzęt według swojego gustu. Dostępne są w różnych kolorach, dlatego dopasujesz je do każdego wystroju wnętrza. Podczas remontu czy budowy osprzęt elektroinstalacyjny jest niezbędny. Możesz kupić całe moduły lub sam mechanizm, do którego należy dobrać odpowiedni klawisz. Ważne jest, aby mechanizm, klawisz oraz ramka były tej samej firmy oraz serii. 

Rodzaje klawiszy

Klawisze dostępne są w wersji pojedynczej, jak i podwójnej. Podświetlane klawisze do włączników elektrycznych również mamy w ofercie. Dostępne są także klawisze, które wyposażone zostały w piktogramy np. dzwonka lub schodów- idealne do przycisków dzwonkowych i włączników schodowych. W kategorii gniazda, włączniki i akcesoria znajdziesz klawisze pochodzące od znanych producentów tj.: Kontakt-Simon, Karlik czy Ospel. Dostępne są w różnych kolorach m.in.: czarny, biały, beżowy, czerwony, pomarańczowy czy zielony.