Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Gongi elektryczne

Gongi do drzwi

Gongi do drzwi elektromechaniczne to nowoczesne i stylowe urządzenia elektryczne, które wydają określony dźwięk. W tej kategorii znajdziesz elektromechaniczne gongi pochodzące od cenionego producenta ZAMEL. Oferujemy gongi rurowe, dwutonowe, elektromechaniczne oraz przewodowe. Znajdziecie tu nowoczesny gong rurowy z zegarem kwarcowym firmy ZAMEL wykonany z drewna dębowego, który pełni również funkcję dekoracyjną, nadając uroku Twojemu wnętrzu. Gongi elektryczne mają nowoczesny wygląd i dodadzą elegancji każdemu pomieszczeniu. W naszym sklepie znajdziesz gongi elektromechaniczne w różnych kolorach dzięki czemu możesz dopasować je do swojego wnętrza. Gongi elektromechaniczne dwutonowe to idealne rozwiązanie dla osób niedosłyszących. Gongi zasilane są sieciowo, o napięciu 230V. Elektromechaniczne dzwonki posiadają różne stopnie głośności, więc bez problemu dostosujesz go do swoich potrzeb.


Gong rurowy z zegarem

Gong rurowy z zegarem to nowoczesne urządzenie, które służy również jako dekoracja wnętrza. Jest on wykonany z dębu oraz posiada zegar kwarcowy. Gong z zegarem kwarcowym posiada również dwa tony i znajdzie zastosowanie w każdym domu.