Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Gwint/Trzonek GU10

Lampki led z gwintem GU10

Lampki energooszczędne LED wyprodukowane dla opraw oświetleniowych sprawdzą się w miejscach publicznych, lecz również jako produkty dedykowane dla domu. Żarówki LED cieszą się wielką popularnością, poprzez swoją energooszczędność. Sięgając po żarówkę LED wybierz jej kształt, dopasowany do miejsca, który będzie oświetlać. W tym obszarze scharakteryzowane są żarówki LED trzonek GU10. Zdecydowanie będą bezkonkurencyjnie służyć przez długi okres czasu. Śmiało możemy montować je w wielu lokalizacjach, nie tylko w mieszkaniu, w pracy, ale i w supermarketach czy motelowych korytarzach.


Gwint GU10 w żarówkach LED

 Rozmaite kształty żarówek LED z trzonkiem GU10, będą prezentować typ bańki MR16. Cecha szczególna tych lampek, sprawia, że można zaoszczędzić energię w każdym miejscu. Zaletą wyróżniającą diody LED jest mniejsze emitowanie dwutlenku węgla. Inna ważna różnica, która ma wpływ na decyzję o wyborze żarówki LED to barwa strumienia światła. LEDy mogą mieć naturalną białą, ciepłą białą lub zimną białą barwę. Ciepła biała barwa jest w większości przeznaczona do małych pomieszczeń domowych, z kolei zimna biała lub neutralna biała do miejsc pracy lub do przestrzeni publicznych. Jeśli wybierasz lampki LED zwróć uwagę na parametry trzonka. Decydujesz się na kształt żarówki do lamp biurowych lub do innych miejsc w pracy koniecznie zwróć uwagę na jej barwę. Dobrze dobrany kolor i typ oświetlenia ma istotne znaczenie na jakość pracy danego wyrobu elektrycznego. Żarówki LED, oprócz mniejszej mocy, oddają bardzo intensywne światło. To ważne, w miejscach, które potrzebują wyjątkowego naświetlania. Sięgając po energooszczędność produktów, masz wpływ na mniejsze koszty rachunków,, a przy tym mimowolnie bierzesz udział w ochronie środowiska ekologicznego.