Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Akcesoria do taśm LED

Zasilacze i inne akcesoria do taśm ledowych

Technologia LED w obecnym czasie praktycznie całkowicie zdominowała źródła oświetlenia w gospodarstwach domowych i nie tylko. W porównaniu do tradycyjnych żarówek oświetlenie LED zużywa kilkadziesiąt procent mniej energii a ich żywotność sięga 100 tyś godzin. Prócz żarówek LED możemy również użyć do oświetlenia taśmy LED, czyli elastyczny pasek pokryty świecącymi diodami SMD, które dają nam bardzo duży wachlarz zastosowań praktycznych i dekoracyjnych. Taśmy ze względu na miejsce, które chcemy oświetlić mogą mieć różną długość.


Rodzaje akcesoriów pomocniczych do taśm led

W tej kategorii znajdziemy, złączki taśm LED, które przeznaczone są do połączenia dwóch odcinków taśmy RGB lub jednokolorowej. Sprawdzają się na zgięciach lub podczas przeprowadzania taśmy przez ścianę lub mebel. Kolejnym przydatnym elementem w instalacji oświetlenia z zastosowaniem taśmowego oświetlenia jest sterownik LED z pilotem. Umożliwia on zdalną obsługę taśmy LED RGB na odległość. W zależności od modelu, posiadają wiele funkcji zaczynając od podstawowych załączanie, wyłączanie, zmianę intensywności światła, zmianę barwy, aż po ustawianie indywidualnych programów z możliwością zmiany oświetlenia w rytm muzyki. Do taśm jednokolorowych w ofercie sklepu możemy znaleźć przewodowe ściemniacze mono.