Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Gwint/Trzonek E27

Energooszczędne żarówki LED z gwintem E27

Energooszczędne lampki LED stworzono z myślą o komfortowym oświetleniu w miejscach użyteczności publicznej, jak również z przeznaczeniem do zastosowania w gospodarstwach domowych. Technologia LED cieszy się dużą popularnością, dzięki wykorzystaniu metod gwarantujących istotne obniżenie poziomu zużycia energii elektrycznej. Decydując się na żarówkę LED koniecznie zwróć uwagę na jej specyficzny kształt, dostosowany do przestrzeni, w której będzie użytkowana.


Zastosowanie oświetlenia led z trzonkiem E27

W tej kategorii oferujemy żarówki LED trzonek E27. Będą służyć przez długie lata w wielu miejscach, zarówno w domowym zaciszu, jak również jako istotny element wyposażenie twojej firmy czy przedsiębiorstwa. Różne wzory lamp z tego rodzaju gwintem, będą zaczynać się od baniek kulistych, kształtów imitujących płomień lub świeczkę, aż do modeli typowo klasycznych, przywodzących na myśl oświetlenie w starym stylu. Wielozadaniowość oferowanych produktów sprawia, że możesz oszczędzić energię dosłownie w każdym miejscu. Cecha, która wyróżnia diody LED to całkowicie mniejsza emisja dwutlenku węgla. Kolejna ważna różnica, od której zależy decyzja o wyborze żarówki to barwa światła. LEDy mogą emitować naturalną białą, ciepłą białą lub zimną białą barwę światła. Ciepła biała barwa jest najlepsza do pomieszczeń w domu. Gwarantuje ona stworzenie przyjaznego klimatu, tak pożądanego w sypialni czy salonie. Z kolei zimna lub neutralna pasuje do budynków o przeznaczeniu przemysłowym lub do miejsc o zdecydowanym charakterze publicznym. Jeśli wybierasz lampki LED przede wszystkim kieruj się odpowiednim doborem rodzaju trzonka i jego parametrów. Elementy, którymi cechuje się każda wyróżniona żarówka biorą aktywny udział w wyborze produktu. Decydując o kształcie żarówki do lamp w biurze lub innym miejscu pracy, nie zapominaj jak istotny jest także jej kolor.


Barwa światła emitowana przez ledowe źródła światła

Emitowanie odpowiedniego rodzaju światła ma ważne znaczenie dla prawidłowej jakości pracy produktu. Żarówki LED, mimo mniejszej mocy dają bardzo intensywne światło. Jest to ważne, zwłaszcza w miejscach, które wymagają wyjątkowego naświetlania. Wybierając energooszczędność dowolnych produktów, nie tylko masz wpływ na mniejsze rachunki, lecz stajesz się orędownikiem korzystania z technologii chroniących otaczającą nas rzeczywistość, poprzez dbanie o środowisko naturalne.