Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Sygnalizatory wejść

Sygnalizatory wejść - tania kontrola dostępu

Sygnalizator wejścia to urządzenie mające na celu wykrywanie ruchu w przestrzeni, na której jest ono zamontowane np. otworzenie się okna w nocy. Będzie on świetnie działał jako tania dodatkowa ochrona naszych domów, sklepów czy miejsc które chcemy zabezpieczyć. Ich wielkość pozwala na ukrycie ich praktycznie wszędzie co daje nam jeszcze większą przewagę nad niechcianym gościem.


Sygnalizator wejścia, doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia sklepu, magazynu, biura czy warsztatu. Szczególnie przydatny będzie w miejscach, gdzie osoba monitorująca znajduje się w dużej odległości od strefy chronionej. Wykrywanie obecności może odbywać się na różnych zasadach. Na rynku dostępne są urządzenia wykorzystujące różne sposoby detekcji. Mikrofalowe czujniki ruchu sprawdzą się najlepiej w środku pomieszczeń. Wykorzystują one zjawisko fal elektromagnetycznych, cechują się dobrą wykrywalnością ruchu w kierunku od i do czujnika. Ich precyzja działania jest niezwykle skuteczna - mogą reagować na ruch obiektu za drzwiami, szybami, meblami, a nawet cienkimi ściankami działowymi. Kolejną grupą są detektory PIR - tak zwane pasywne czujniki ruch na podczerwień. Reagują one zwykle na ruch poprzeczny. W czujkach PIR detekcja ruchu odbywa się na zasadzie pomiaru zmiany temperatury otoczenia. Czujniki na podczerwień znajdą zastosowanie w biurach, przedsiębiorstwach, podejściach czy podjazdach. Nadają się też zwykle do użytku na zewnątrz budynków. W tej gamie produktów znaleźć można też czujniki zmierzchowe.


Mini alarmy okienne

Produkt przeznaczony jest zarówno do alarmowania o pojawieniu się niepożądanych osób w miejscach strzeżonych, jak i do powiadamiania o nadejściu osoby wyczekiwanej przy wejściu. Po wykryciu przez czujnik ruchu w pobliżu monitorowanego wejścia, urządzenie generuje dźwięk. Zestawy zawierają zazwyczaj 2 niezbędne elementy: nadajnik oraz odbiornik, które pozwalają na sterowania urządzeniem nawet z dużej odległości. Zakup alarmu może być też dobrą inwestycją w bezpieczeństwo Twoich obiektów, ponieważ mogą odstraszyć potencjalnych intruzów wywołując alarm po zbliżeniu się osoby do Twojej posesji. 


Producenci sygnalizatorów wejścia do recepcji czy sklepu

W ofercie sklepu znajdziesz urządzenia z tej kategorii wyprodukowane przez takie firmy jak: