Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Naświetlacze led 10W

Naświetlacze o mocy 10 W

W tej kategorii znajdziesz naświetlacze LED, które działają z mocą 10 W. Nasze naświetlacze są energooszczędne i posiadają ekskluzywny wygląd np. naświetlacze LED 10W EcoEnergy. Znajdziesz tu naświetlacze z mocą 10 W, które bez problemu dopasujesz do swojego ogrodu, które nadadzą mu elegancji. Naświetlacze LED o mocy 10 W są w czarnym, szarym i białym kolorze, dzięki czemu możesz dopasować go do swojego gustu. Naświetlacz LED 10 W posiada różne dodatkowe funkcje. Oferujemy naświetlacze LED z czujnikiem ruchu, z czujnikiem ruchu i zmierzchu, naświetlacze LED solarne, naświetlacze LED przenośne.


Naświetlacze LED 10W z czujnikiem ruchu

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu jest bardzo czuły na ruch, więc znajdzie największe zastosowanie przy parkingach, przy blokach mieszkalnych, restauracjach, hotelach czy sklepach. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu w chwili zapadnięcia zmierzchu po wykryciu ruchu w zasięgu lampy załącza oświetlenie. W naszym sklepie znajdziecie naświetlacze LED z mocą 10 W pochodzące od znanych i ceniony producentów takich jak: Forever Light, GTV, HELIOS, ORNO, OSRAM, POLUX, VOLTEN czy EcoEnergy. Naświetlacze LED dodadzą piękna i blasku do Twojego ogrodu. Naświetlacze LED 10 W emitują różnymi barwami światła, więc bez problemu je dopasujesz do swoich upodobań.