Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Promienniki podczerwieni

Żarówki na podczerwień do ogrzewania

W tym miejscu znajdziesz promienniki podczerwieni, które emitują niewidzialne dla oka ludzkiego promieniowanie cieplne, z czego tylko niewielka ilość energii, uwalniana jest z postaci światła. Z tego powodu ogrzewanie na podczerwień, jest bardzo efektywne i często stosowane w rolnictwie, przemyśle lub do zastosowań domowych. W ofercie posiadamy promienniki IR z gwintem e27 lub e40. Szeroki zakres mocy promienników na podczerwień, które oferujemy umożliwi optymalne dobranie, do konkretnego zastosowania. Na przykład mocna żarówka na podczerwień 250W może posłużyć do ogrzewania zwierząt hodowlanych, suszenia lub lakiernictwie. Mniejsza moc żarówki znajdzie zastosowanie jako, promiennik ir do terrarium.    

Promienniki podczerwieni IR do zastosowań medycznych

Promieniowanie podczerwone doskonale przenika przez ciało człowieka, rozgrzewając każdą komórkę, na którą pada. Fakt ten został wykorzystany w lampach rehabilitacyjnych IR ale i nie tylko. W tej kategorii znajdziesz zamienniki żarówek do lamp Sollux firmy Helios, które wykorzystywane są przez naszych klientów w fizjoterapii i lecznictwie.

Rodzaje żarówek promienników podczerwieni

Oprócz tego, że żarówka IR może posiadać tradycyjny gwint e27 oraz większy e40, w naszym sklepie znajdziesz żarówki kwoki z twardym szkłem, promienniki typu PAR38 ze szkłem zbrojonym, promienniki rubinowe. Polegamy na sprawdzonych producentach promienników Helios oraz Philips.