Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Cena
Filtruj

Domofony

Wybór domofonu do domu

Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny warto już dziś skusić się na zakup domofonu do własnej posesji czy bloku. W tej grupie znajdziesz szeroką gamę produktów, od tych najprostszych i najtańszych, po urządzenia bardziej zaawansowane. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego domofonu powinieneś zapoznać się z możliwościami, jakie one oferują. Jeśli dość masz wizyt niespodziewanych gości, osób roznoszących ulotek lub chcesz posiadać kontrolę dostępu nad wejściami do klatki schodowej w bloku odpowiedni domofonu powinien rozwiać wszelkie obawy. Bezpieczny dom to też Twoje bezpieczeństwo. W palecie oferowanych produktów dostępnych na stronie internetowej znaleźć można domofony o różnych parametrach i funkcjach. Proste domofony rodzinne umożliwiają zdalną obsługę wejść i wyjść na teren posesji.


Systemy domofonowe jednorodzinne i wielolokatorskie

Wśród urządzeń komunikacyjnych możemy znaleźć domofony jednolokatorskie oraz wielolokatorskie systemy domofonowe. Przewodowe domofony, z możliwością rozmów między modułami i funkcją sterowania ryglem elektromagnetycznym gwarantują zapewnienie bezpieczeństwa Twojej posesji oraz sprawne i komfortowe użytkowanie sprzętu. Domofony bezprzewodowe, z dużym zasięgiem działania pozwalają na nawiązanie rozmowy w otwartej przestrzeni. Jeśli Twoja wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa rozważa wprowadzenie kontroli dostępu do klatki idealnym rozwiązaniem będą wielolokatorskie systemy domofonowe. Wśród szeregu różnych produktów możesz znaleźć taki, który będzie maksymalnie dopasowany do Twoich preferencji. Domofony analogowe, domofony cyfrowe, urządzenie z podświetlanymi szyfratorami czy ze zbliżeniowymi czytniki kart elektromagnetycznych to tylko niektóre z funkcjonalności, jakie możesz znaleźć w oferowanej grupie. Oferujemy domofony firmy ORNO oraz EURA TECH.