Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Dzwonki i domofony

Bezprzewodowe dzwonki i domofony zewnętrzne 

Domofony to urządzenia służące do porozumiewania się i otwierania drzwi na odległość. Dzięki nim można łatwo i skutecznie otwierać drzwi gościom, bez konieczności wychodzenia z domu. Obecnie, bardzo popularne stają się domofony z kamerą, które pozwalają nam zobaczyć osobę dzwoniącą do naszego mieszkania, zanim wpuścimy ją na teren posesji. W ofercie naszego sklepu internetowego oprócz bezprzewodowych domofonów i domofonów z kamerą znajdziesz także klasyczne przewodowe i bezprzewodowe dzwonki do drzwi, niezbędne w każdym domu jednorodzinnym i mieszkaniu, ale także dzwonki szkolne.

Domofony i wideodomofony gwarancją bezpiecznej kontroli dostępu do pomieszczeń

Domofony to urządzenia elektroniczne służące do komunikacji głosowej odbywającej się na małej odległości, służące do zdalnego otwierania drzwi. Domofon czy wideodomofon to nie tylko niezwykle wygodne urządzenie, ale również mechanizm zapewniający bezpieczeństwo. Dzięki temu urządzeniu posiadasz całkowitą kontrolę nad dostępem na teren swojej posesji. Dzięki nowoczesnym domofonom żaden obcy człowiek bez twojej wiedzy nie zagości na twoim podwórku. Istnieje wiele różnego rodzaju domofonów od najprostszych umożliwiających zdalną obsługę wejść i wyjść na teren posiadłości po te wyposażone w różne dodatkowe parametry i funkcje. Rozbudowanym domofonem jest, np. wideodomofon- urządzenie  wyposażone w kamerę zamontowaną w kasecie bramowej oraz unifonem z wbudowanymi monitorami, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość dodatkowej obserwacji osoby z którą prowadzą rozmowę.  Domofony bezprzewodowe czy domofony cyfrowe to proste w montażu urządzenia, które zagwarantują Ci komfort i bezpieczeństwo w najbliższym otoczeniu.

Wielofunkcyjne dzwonki do drzwi

Na rynku istnieje wiele, różnego rodzaju dzwonków do drzwi od przewodowych po dzwonki bezprzewodowe, jak również i  gongi. Pomimo tego, iż mają one do odegrania przede wszystkim funkcję informacyjną duże znaczenie ma również ich wygląd. Sklep interblue posiada w swojej ofercie zarówno klasyczne, eleganckie dzwonki, ale również  takie o bardziej oryginalnym wyglądzie przeznaczone dla nietuzinkowych odbiorców. Oferowane dzwonki do drzwi to nie tylko proste urządzenia. Istnieją również dzwonki wyposażone w wiele dodatkowych funkcji jak np. regulacja głośności, sygnalizacja optyczna dzwonienia czy też możliwość możliwość wyłączenia dźwięku. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, czyli np. dzwonek zasilany bateriami, który nie wymaga prowadzenia instalacji dzwonkowej czy klasyczny dzwonek 230V do przedpokoju, kóry gwarantuje niezawodność działania, dzięki stałemu zasilaniu przez sieć elektryczną.

Dzwonki szkolno-alarmowe

Dzwonki szkolne oferowane przez Interblue to klasyczne, nikomu nie obce urządzenia przewodowe montowane natynkowo w czerwonej, lakierowanej obudowie. Istnieją w dwóch wariantach gabarytowych. a co za tym idzie o dwóch poziomach głośności. Oferowane dzwonki alarmowe to idealne urządzenia do szkół, przedszkoli. Urządzenia te mogą informować o zbliżającej się przerwie między lekcjami, mogą być również używane jako sygnalizatory alarmowe. Dzwonki do szkoły ZAMEL wyróżniają się wysoką jakością wykonania, atrakcyjną ceną i niezawodnością działania.