Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Kinkiety do salonu

Funkcjonalne lampy ścienne do salonu

Zaletą lamp ściennych jest możliwość zamontowania niemal w każdym miejscu oraz wyjątkowy styl, który wprowadzają do wnętrza. Szeroki wybór tego typu oświetlania pozwoli na odpowiednie dopasowanie do wnętrza i stworzenie dowolnej aranżacji, według własnych potrzeb. Kinkiety są w stanie zasępić nam lamki nocne oraz w zestawieniu z kilkoma sztukami, tradycyjne źródła światła. Modele z ruchomymi kloszami mogą podświetlić różne dzieła sztuki oraz wymagane rzeczy, natomiast lampy ścienne z regulowanym natężeniem światła idealnie dopasują się do pokoi dziecięcych, jako lampka nocna. 

Nowoczesna kinkiety salonowe 

Kinkiety zazwyczaj są stosowane jako dodatkowe źródło światła, które ma za zadanie oświetlić wyznaczony obszar. Jednak w ofercie zajdziemy również różne modele, które mogą być dopełnieniem dekoracyjnym we wnętrzu lub zamiennik lampek nocnych. Znajdziemy lampy ścienne z wbudowanymi półkami, funkcjonalnymi włącznikami oraz dla najmłodszych w kształcie zwierząt, które umilą maluchom czas. Coraz bardziej popularnym oświetleniem staje się źródło światła LED, które jest wbudowane w lampę i charakteryzuje się wysoką energooszczędnością i długą żywotnością.