Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Farelki

Utrzymanie ciepła w domu zapewnia przytulną atmosferę, zwłaszcza gdy pogoda za oknem nie jest najciekawsza. Farelka elektryczna może wyposażyć Twój dom i zapewnić przyjemne ciepło, bez względu na porę roku. Szukasz rozwiązań grzewczych, które możesz swobodnie dostosować i przenieść w każde miejsce w domu? Trafiłeś we właściwe miejsce. Farelki stanowią doskonały wybór, jeśli chodzi o zapewnienie dodatkowego ciepła w Twoim domu. Farelka grzejnik ogrzeje całe pomieszczenie, a dzięki zegarowi i termostatowi masz pełną kontrolę.   

Farelki elektryczne do łazienki

Farelka inaczej termowentylator to urządzenie służące do dogrzewania niewielkich pomieszczeń. Farelka elektryczna pobiera zimne powietrze z pomieszczenia, które jest w niej ogrzewane za pomocą elementu grzejnego, który rozgrzewa się dzięki przepływającemu przez urządzenie prądowi. Podgrzane powietrze wypływa na zewnątrz urządzenia ogrzewając tym samym wybrane pomieszczenie. Termowentylatory stojące lub leżące to niezwykle wygodne urządzenia. Dzięki niewielkim farelkom jesteśmy w stanie szybko i sprawnie podnieść temperaturę panującą w pomieszczeniu. W ofercie sklepu interblue znajdują się farelki, które nie są tylko urządzeniami grzewczymi na chłodne zimowe wieczory ale również doskonale sprawdzają się latem jako wentylatory na upalne dni. Dzięki temu rozwiązaniu można pozyskać dwufunkcyjne urządzenie w zadowalającej cenie ok. trzydziestu złotych.


Plusy małych przenośnych farelek elektrycznych

Za sprawą swoich niewielkich gabarytów termowentylatory elektryczne są wygodne w użyciu. Nie zajmują wiele miejsca i z łatwością można zmieniać ich położenie ze względu na niewielką wagę. Dodatkowo farelki posiadają ochronę przed przegrzaniem, dzięki czemu korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne bez obawy o ewentualny pożar. Są wyposażone również w kilka stopni regulacji mocy, dlatego też z łatwością można dostosować odpowiednią dla siebie temperę panującą w pomieszczeniu. Szczególnie bezpieczne są farelki z termostatem. Farelki doskonale sprawdzą się we wszelakich pomieszczeniach. Jest to świetne wolnostojące urządzenie zarówno do domu, biura, warsztatu czy magazynu jako urządzenie grzewcze ale również jako osuszacz czy nagrzewnica podczas prac remontowych. Oferowane przez nasz sklep energooszczędne farelki charakteryzują się klasycznym wyglądem, dzięki czemu dopasują się idealnie do każdego wnętrza.