Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
1 4

Marki

Osłony ściany

Osłony na ścianę pod kontakty i włączniki

Osłony ścienne pod kontakty to idealne rozwiązanie na to aby ściany w pomieszczeniu były jak najdłużej czyste i schludne. Za sprawą osłonek ściennych najbardziej narażone fragmenty znajdujące się wokół włącznika zostaną zabezpieczone przed śladami z często zabrudzonych rąk szukających włącznika po ciemku. Osłonki pod kontakty pozwolą również na rzadsze malowanie ścian pochłaniające dużo czasu, pracy i pieniędzy. 


Rodzaje osłonek ściennych

Jeśli chodzi o wygląd osłonek pod włączniki istnieją one w różnorodnych kolorach oraz często wzbogacone są o dodatkowe ozdoby i dekoracje, dzięki czemu każdy jest w stanie dopasować idealną podkładkę do koloru ściany bądź barwy włącznika tworząc tym samym ciekawy element wystroju wnętrza. Istnieją również osłonki przezroczyste. Jest to idealny patent dla osób ceniących sobie klasykę i prostotę, gdyż osłonka spełniając swoje zadanie pozostaje niemalże niezauważona. Osłonki pod kontakty wykonane są najczęściej z tworzywa sztucznego. Materiał ten w przypadku zabrudzenia pozwala na bezproblemowe przetarcie, pozwalając tym samym na radość z czystych i eleganckich ścian na długi czas. Jednym z cenionych producentów osłonek ściennych jest firma Zamel. Marka w swojej ofercie posiada różnego rodzaju osłonki charakteryzujące się wysoką jakością i bardzo niską ceną.