Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
30 75
Marki

Wentylatory z wyłącznikiem mech.

Wentylatory domowe ze sznurkiem

Wentylatory to urządzenia służące do mechanicznej poprawy cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach, które narażone są na duże zawilgocenie parą wodną lub nieprzyjemne zapachy, są to głównie łazienki, kuchnie, toalety lub pralnie. W ofercie producentów wentylatorów takich jak DOSPEL, BLAUBERG czy HARDI znajdziemy ciche wentylatory z różnymi średnicami kanałów wylotowych.


Wentylatory z wyłącznikiem mechanicznym 

Wentylatory łazienkowe mogą być uruchamiane na kilka sposobów: za pośrednictwem elementu światłoczułego po wykryciu światła, ruchu, standardowym włącznikiem klawiszowym. W tej kategorii znajdziemy wentylatory z wyłącznikiem sznurkowym. Jest to prosty mechanizm łącznika mechanicznego wyprowadzonego z wentylatora, którego pociągnięcie za sznurek powoduje załączenie lub wyłączenie wentylatora. Doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie utrudnione lub niemożliwe jest połączenie działania wentylacji z zewnętrznym wyłącznikiem. Wentylatory ze sznurkiem w zależności od modelu i producenta mogą być dodatkowo wyposażone w ręcznie przysłanianą żaluzję, która blokuje cofanie się zanieczyszczonego powietrza z przewodów wentylacyjnych. W pozostałych kategoriach znajdziemy też wentylatory z wyłącznikiem czasowym, czujnikiem ruchu, czujnikiem wilgotności lub standardowe.