Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
599 599
Marki

Wideodomofony Zamel

Wideodomofony od firmy ZAMEL

Wideodomofony firmy ZAMEL to urządzenia, które w znacznym stopniu poprawiają bezpieczeństwo i komfort domowników. Zaprojektowane zostały z myślą o domach jednorodzinnych. Działają one na podobnej zasadzie jak domofony, jednak zostały wyposażone w kamerę i szereg innych funkcji. Wideodomofon do domu zapewnia dwustronną komunikację głosową między domownikiem, a osobą przychodzącą oraz jednostronną komunikację wizyjną. Wideodomofon w przypadku dużej odległości między furtką, a drzwiami wejściowymi do budynku pozwala na dogodny podgląd terenu przy danej posesji lub danym obiekcie. W skład każdego wideodomofonu wchodzi panel zewnętrzny z wbudowaną kamerą, panel z wyświetlaczem oraz zasilacz.

Intuicyjna obsługa wideodomofonów

W zależności od modelu wideodomofony firmy ZAMEL posiadają różne wielkości wyświetlaczy oraz funkcje dodatkowe. Panele z dotykowym wyświetlaczem posiadają przyjazne i intuicyjne interfejsy użytkownika. Dzięki nim można podglądać obraz na żywo z kamery umieszczonej np. przy furtce, robić zdjęcia lub rejestrować obraz na kartę SD. Otwieranie furtki następuje po wciśnięciu przycisku bez konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowo wideodomofon może pełnić rolę ramki elektronicznej, dyktafonu lub kalendarza w zależności od wybranego modelu.