Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Ozdobne oświetlenie do ogrodu

Oświetl swój ogród w dobrym stylu dzięki naszemu dekoracyjnemu zewnętrznemu oświetleniu ledowemu. Nasze solarne oświetlenie ogrodowe doskonale nadaje się do dodania odrobiny elegancji do Twojego podwórka lub ogrodu. Zasilane energią słoneczną, są łatwe w instalacji i nie wymagają okablowania.

Ozdobne oświetlenie do ogrodu

W tym miejscu zebrano urocze i kolorowe ozdoby oświetleniowe do ogrodu, będące ciekawą formą  tanich dekoracji ogrodowych. Ozdoby oświetleniowe do ogrodu to modny akcent, którego możesz użyć nie tylko w ogrodzie, ale i na działce, tarasie, balkonie czy werandzie. Ozdoby ogrodowe zwierzęta to zwykle imitacje żab, biedronek lub innych owadów, które wyglądają niezwykle naturalnie przy Twoim wypielęgnowanym skalniaku czy oczku wodnym. Figurki ogrodowe z czujnikiem ruchu to zabawna dekoracja emitująca dźwięki zwierząt np. kumkanie żab. Takie dekoracje do ogrodu szczególnie ucieszą Twoich najmłodszych domowników. Kumkające żaby do ogrodu będą wydawać dźwięki po wykryciu ruchu w ich otoczeniu. Inną alternatywą ozdób ogrodowych są np. krasnale ogrodowe. Figurki ogrodowe mogą mieć wbudowane panele słoneczne, dzięki czemu pełnią zarówno funkcje dekoracyjne, jak i oświetleniowe jako np. lampy solarne do ogrodu.


Figurki ogrodowe z oświetleniem led

W ofercie znajdziemy także figurki gipsowe czy figurki z kamienia, zasilane bateriami lub energią słoneczną. Ogrodowe ozdoby mogą zmienić diametralnie wygląd Twojego ogrodu. Figurki do ogrodu posiadają żywe realistyczne kolory, dzięki czemu nie przejdziemy obok nich obojętnie. Stanowią one doskonały akcent doświetlający ścieżki czy rabaty ogrodowe. Doskonale wpasują się jako ozdoby do ogrodu wokół małych oczek wodnych, altan ogrodowych czy innych kompozycji kwiatowych. Wśród figurek do ogrodu z pewnością znajdziemy takie, które odpowiadają naszej estetyce i ładnie skomponują się z otoczeniem.


Kompaktowe lampki led na balkon

Ciekawym elementem oświetleniowym jak i ozdobnym w otoczeniu naszego ogrodu, na werandzie, altanie będzie turystyczna lampa imitująca dawne lampy naftowe. Turystyczne lampy LED zasilane są bateriami, posiadają poręczny uchwyt a więc zawsze możemy je zabrać ze sobą lub zawiesić w dowolnym miejscu. Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych wzbogacą aranżację naszego ogrodu. Chcąc urozmaicić wystój tarasu, balkonu czy werandy idealnie sprawdzą się do tego kolorowe kule, lampiony solarne lub girlandy balkonowe. Oferują one bogatą paletę żywych kolorów, pozwalającą na nowe aranżacje.