Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
74 154

Marki

Przyciski ścienne

Zestaw sterowania bezprzewodowego i nadajnik klawiszowy

Zestaw sterowania bezprzewodowego jest dostosowany  do montażu w puszkach podtynkowych i natynkowych. Nadajnik RNK-02 dzięki zasilaniu bateryjnemu, może być zamontowany w dowolnym miejscu. W naszym sklepie posiadamy 1-kanałowy i 2-kanałowy zestaw sterowania bezprzewodowego  firmy Zamel. Oferowane zestawy nie pobierają dużo mocy i mają duży zasięg np. do 180m.


Do czego służy radiowy nadajnik klawiszowy?

Radiowy nadajnik klawiszowy to element służący do wysyłania sygnałów sterujących takich jak włącz/wyłącz, ściemnianie/rozjaśnianie, , podnoszenie/opuszczanie rolet okiennych, funkcje czasowe. Nadajniki posiadają formę tradycyjnego łącznika instalacyjnego. poprzez swoje niewielkie rozmiary mogą być umieszczane  na dowolnej powierzchni i w dowolnej lokalizacji pomieszczenia. Znajdziecie tu 2-kanałowe i nawet 4-kanałowe nadajniki radiowe.