Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Żarówki dekoracyjne

Żarówki LED w rożnych ksztaltach

Żarówki dekoracyjne LED z pewnością swoim wyglądem zaskoczą niejednego patrzącego. Dzięki zastosowanej technologii LED ozdobne żarówki charakteryzują się niskim zużyciem energii oraz długą żywotnością. Ciekawe dekoracyjne bańki sprawiają że żarówka wygląda interesująco nie tylko podczas świecenia ale również w trakcie ,,spoczynku’’. Dekoracyjne żarówki w etniczne, folkowe wzory idealnie sprawdzą się do pomieszczeń różnego przeznaczenia, gdzie z pewnością wprowadzą wesoły charakter. 


Dekoracyjne żarówki LED na wzór pierwowzoru

Dekoracyjne żarówki LED wykonane na wzór pierwszej węglowej żarówki wynalezionej przez Thomas’a Edison’a do złudzenia przypomina pierwowzór, natomiast technologia LED ozdobnych żarówek sprawia, że odznaczają się one wysoką energooszczędnością co idzie w parze z długą żywotnością żarówki. Dekoracyjne oświetlenie LED posiada możliwość regulacji dzięki czemu może ono pełnić, jak sama nazwa wskazuje ,rolę wyłącznie dekoracji jak również stać się funkcjonalnym źródłem światła. Za sprawą ciepłego barwy żarówki dekoracyjne wprowadzają do wnętrza przytulną atmosferę, dlatego też swoje przeznaczenie znajdą zarówno w pomieszczeniach domowych jak również licznych barach czy kawiarniach. Oprócz tradycyjnych, okrągłych żarówek dekoracyjnych sklep interblue oferuje ozdobne żarówki w różnorodnych kształtach. Za sprawą dekoracyjnych żarówek LED można stworzyć unikatowe oświetlenie nie wymagające klosza w bardzo niskiej cenie, gdzie jedynym ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.