Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Naświetlacze LED przenośne

Przenośne lampy ledowe na budowę i do warsztatu

Jeśli zależy Ci, aby przenośny naświetlacz LED spełniał wszystkie normy i standardy produkcji zapoznaj się koniecznie z naszą ofertą. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii produkcyjnych jesteśmy w stanie zaoferować Ci przenośne naświetlacze LED, które cechują się ergonomicznym kształtem. Dodatkowe zalety, które popularyzują tą grupę to przede wszystkim wygodne i miękkie w dotyku uchwyty. Dzięki temu możesz bez znacznych problemów przenieść lub przewieźć produkt w dowolne miejsce, gdy zajdzie nagła potrzeba. Oszczędna dioda, która wyróżnia przenośny naświetlacz LED jest jedną z ich najważniejszych cech. Dzięki temu towar, na który się zdecydujesz gwarantuje Ci wysoką energooszczędność. Jest to bardzo przydatne, jeśli wiesz, że będziesz korzystać z naświetlacza LED przez dłuższy czas.


Rożne parametry mobilnych naświetlaczy led

Znaleźć tu możesz projektory LED o różnych mocach np. naświetlacze led 20w czy halogeny led 50w. Zważ na to, iż comiesięczne wydatki na energię nie będą Ci już spędzać snu z powiek, bowiem stosunek poboru w odniesieniu do tradycyjnych halogenów gwarantuje Ci zaoszczędzenie energii do nawet 90%. Przenośny naświetlacz LED sprawdzi się bezkonkurencyjnie na placu budowy, w zakładach przemysłowych, zakładach pracy lub zakładach mechanicznych. Szybkie i sprawne korzystanie z prezentowanych możliwości usprawni pracę Twoją i Twoich pracowników. Opisywany produkt charakteryzuje przyjemny strumień światła. Przenośne halogeny LED cechuje specjalna budowa i konstrukcja. Jest to między innymi obudowa, która chroni przed pyłem, wilgocią oraz innymi trudnymi warunkami atmosferycznymi.


Funkcjonalne reflektory LED z uchwytem do przenoszenia 

Reflektory LED z wygodną rączką do przenoszenia posiadają wysokiej klasy wodoszczelność IP 65, dzięki czemu sprawdzą się dobrze jako zewnętrzne lampy LED. Wiedz, że naświetlacze przenośne LED mogą być wykorzystywane zarówno w środku -w pomieszczeniach wewnętrznych oraz jako lampy ledowe halogenowe na zewnątrz, rozświetlając przeróżne stanowiska i lokalizacje.