Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
122 122

Marki

Włączniki ciśnieniowe

Łączniki ciśnieniowe LCA 1, LCA 2, LCA 3

Łączniki ciśnieniowe to urządzenia przeznaczone do automatycznego sterowania urządzeniami ciśnieniowymi. Załącza on i wyłącza silniki elektryczne pomp hydroforowych lub zbiorników ze sprężonym powietrzem. Wyłącznik LCA utrzymują ciśnienie w zbiornikach w stałych określonych granicach.


Zakresy ciśnień łączników ciśnieniowych

Łączniki tupu LCA dostępne są w trzech zakresach ciśnień: LCA 1 może pracować w przedziale ciśnienia 1-4 bar, LCA 2 2-8 bar, natomiast LCA 3 od 3 do 11 bar. W ofercie naszego sklepu znajdziemy urządzenia sterujące poziomem ciśnienia polskiej firmy HYDRO-VACUUM. Konstrukcje tej firmy przystosowane są do przyłącza G 1/2”. Wykonane są jako trzytorowe lub jednotorowe dwuprzerwowe rozłączniki manewrowe prądu przemiennego. Łączniki LCA wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują niezawodną pracę przez długi czas. Osłona łącznika wykonana jest z przeźroczystego poliwęglanu, który ułatwia rewizję urządzenia.