Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
13 24
Marki

Wyłączniki awaryjne

Przyciski awaryjne i przyciski bezpieczeństwa

W tej grupie produktów zebrano przyciski awaryjne oraz przyciski bezpieczeństwa. Przyciski wyłączania awaryjnego ELMARK gwarantują bezpieczeństwo w zakładach pracy, halach magazynowych czy pomieszczeniach produkcyjnych. Popularne przyciski grzybkowe ułatwiają ostrożne i prawidłowe korzystanie z maszyn, dbając jednocześnie o komfort i prawidłowe warunki bhp dla pracowników fizycznych pracujących przy obsłudze tego typu sprzętu. Dłoniowe grzybki bezpieczeństwa cechują się wysoką trwałością.


Czerwone przyciski typu grzybek awaryjny

Czerwone przyciski awaryjne mogą być wyłącznikami bezpieczeństwa z blokadą lub mogą działać przez obrót lub pociągnięcie. Przyciski awaryjne dłoniowe, produkowane przez ELAMRK, z dużą powierzchnią roboczą ułatwiają szybką i precyzyjną obsługę. Prosty i uniwersalny tryb działania kaset z przyciskiem bezpieczeństwa przyczynia się do szybkiej reakcji w przypadku stanu zagrożenia. Wśród dostępnych modeli można znaleźć wyłączniki awaryjne z samopowrotem lub bez samopowrotu. Przyciski grzybkowe (grzyb awaryjny ELMARK) z różnym rodzajem styków to komponenty automatyki, w które warto się zaopatrzyć, ponieważ wyłączniki bezpieczeństwa (E-STOP) to elementy sterowania i sygnalizacji, które spełniają wszelkie normy umożliwiające bezpieczną pracę wielu urządzeń, z zachowaniem troski o pracowników.