Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Krotność
więcej... mniej
Cena
42 141

Marki

Gniazda HDMI

Podtynkowe gniazda HDMI

W tej kategorii znajdziesz gniazda komputerowe ze złączem HDMI. Podtynkowe gniazda HDMI to interfejs wykorzystywany do przesyłu nieskompresowanego cyfrowego sygnału video oraz audio, bez utraty jakości. Dzięki wykorzystaniu tylko jednego kabla do transmisji dźwięku i obrazu jednocześnie, zmniejsza się ilość przewodów łączących dwa różne urządzenia multimedialne. Oferujemy multimedialne gniazda HDMI pojedyncze, jak również podwójne. Gniazda posiadające złącze HDMI będą doskonałym rozwiązaniem w restauracjach, biurach, ale także w mieszkaniach. W naszym sklepie znajdziecie gniazda ze złączem HDMI w różnych kolorach, dzięki czemu bez problemu możesz dopasować je do swojego wnętrza.


Podtynkowe gniazda HDMI w tradycyjnych kolorach

Białe gniazdo HDMI sprawdzi się w standardowych pomieszczeniach, ponieważ jego kolor jest uniwersalny i pasuje właściwie do każdej aranżacji w pokoju, salonie czy biurze. Ścienne gniazda ze złączem HDMI pozwalają zachować estetykę w pomieszczeniach użytkowych, dzięki temu, że nie wystają z nich niezliczone ilości kabli . Oferowane gniazdka HDMI wykonane są z materiałów o wysokiej odporności na zarysowania, działanie promieni słonecznych czy uszkodzenia mechaniczne. Gniazda HDMI Simon czy KARLIK pozwolą Ci sprawnie korzystać z konsoli, laptopa, telewizora czy innych multimediów z zachowaniem wysokiej jakości dźwięku i obrazu.