Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Gniazda HDMI

Podtynkowe gniazda HDMI

W tej kategorii znajdziesz gniazda komputerowe ze złączem HDMI. Podtynkowe gniazda HDMI to interfejs wykorzystywany do przesyłu nieskompresowanego cyfrowego sygnału video oraz audio, bez utraty jakości. Dzięki wykorzystaniu tylko jednego kabla do transmisji dźwięku i obrazu jednocześnie, zmniejsza się ilość przewodów łączących dwa różne urządzenia multimedialne. Oferujemy multimedialne gniazda HDMI pojedyncze, jak również podwójne. Gniazda posiadające złącze HDMI będą doskonałym rozwiązaniem w restauracjach, biurach, ale także w mieszkaniach. W naszym sklepie znajdziecie gniazda ze złączem HDMI w różnych kolorach, dzięki czemu bez problemu możesz dopasować je do swojego wnętrza.


Podtynkowe gniazda HDMI w tradycyjnych kolorach

Białe gniazdo HDMI sprawdzi się w standardowych pomieszczeniach, ponieważ jego kolor jest uniwersalny i pasuje właściwie do każdej aranżacji w pokoju, salonie czy biurze. Ścienne gniazda ze złączem HDMI pozwalają zachować estetykę w pomieszczeniach użytkowych, dzięki temu, że nie wystają z nich niezliczone ilości kabli . Oferowane gniazdka HDMI wykonane są z materiałów o wysokiej odporności na zarysowania, działanie promieni słonecznych czy uszkodzenia mechaniczne. Gniazda HDMI Simon czy KARLIK pozwolą Ci sprawnie korzystać z konsoli, laptopa, telewizora czy innych multimediów z zachowaniem wysokiej jakości dźwięku i obrazu.