Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Świetlówki

Świetlówki

Świetlówki idealnie sprawdzą się w miejscach, w których wymagane jest dobre oświetlenie. Będą to zatem szkoły, szwalnie czy różnego rodzaju hale produkcyjne. W sklepie internetowym Interblue można znaleźć szeroką ofertę świetlówek. Wśród nich dostępne są świetlówki o różnych wymiarach, różnej mocy, ale i pochodzące od różnych producentów. Mimo to każda spośród kilkudziesięciu modeli opatrzona jest przystępną ceną. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Interblue, jednocześnie licząc, że każdy znajdzie tam produkt, którego szuka.

Energooszczędne świetlówki

W  tej kategorii znajdziemy różnego rodzaju halogenowe,długotrwałe świetlówki, które świecą przyjemnym dla oczu światłem. Świetlówki cieszą się dość dużą popularnością wśród użytkowników. Charakteryzują się długą żywotnością oraz tym, że zużywają mniej prądu, przez co zaoszczędzimy na rachunkach. Świetlówki są wykonane z wysokiej jakości materiałów. W naszym sklepie posiadamy świetlówki bardzo popularnej firmy OSRAM. Świetlówki znajdą zastosowanie w  przemyśle, biurach, sklepach czy restauracjach.  Dzięki ich przyjemnej barwie światła oczy się nie męczą i przyjemniej się pracuje. Świetlówki posiadają różne typy trzonków. takie jak: 2G11, 2G7, 2G10, G23. Świetlówka wytwarza znaczniej mniej ciepła, co jest zaletą i w porównaniu z żarówką pobiera mniej energii. Świetlówki są o różnych barwach światła. Przy pomocy świetlówek liniowych łatwiej możemy  uzyskać oświetlenie bezcieniowe, niż z pomocą żarówek. 


Świetlówki kompaktowe

W naszej ofercie znajdziemy również świetlówki kompaktowe, które charakteryzują się dużą oszczędnością energii. Są wykonane z wysokiej jakości materiału, więc są długotrwałe. Świecą przyjemnym światłem  dla oczu. Świetlówki kompaktowe wytwarzają o wiele więcej światła niż żarówki o tym samym poborze mocy. Świetlówki kompaktowe posiadają różne barwy światła: ciepła, zimna i neutralna. Świetlówki kompaktowe są ekologiczne i przyczyniają się do mniejszej emisji szkodliwych substancji dla środowiska m.in. dwutlenku węgla i rtęci. Żywotność świetlówek kompaktowych mieści się od 6000-15000h. Świetlówki te zazwyczaj zaliczają się do klas energetycznych A lub B. W naszym sklepie posiadamy świetlówki kompaktowe firmy OSRAM. Firma ta charakteryzuje się długotrwałością swoich produktów.