Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Krotność
więcej... mniej
Cena
127 315
Marki

Regulatory temperatury

Regulatory temperatury

Regulator temperatury to urządzenie, które przyda się w każdym domu. Elektroniczne regulatory temperatury są proste w obsłudze, więc nie wymagają większej wiedzy. Taki pokojowy regulator temperatury zapewni sporą oszczędność, ale również pozwoli utrzymać komfort cieplny w ogrzewanych pomieszczeniach. Regulator dostosowuje pracę kotła do trybu życia i potrzeb użytkowników. Regulator temperatury jest również łatwy w montażu, więc nie sprawi Ci z tym problemu. Najpopularniejsze regulatory temperatury powietrza opierają się na najprostszej zasadzie włączania i wyłączania elementów grzejnych układu.


Rodzaje regulator
ów temperatury powietrza

W naszej ofercie znajdziecie regulatory temperatury z czujnikiem wewnętrznym oraz regulator temperatury z czujnikiem napowietrznym. Regulatory temperatury wyposażone są w przycisk włącz/ wyłącz oraz płynnie regulowany termostat umożliwiający ustawienie temperatury w zakresie 5-40 st. C. Regulatory temperatury są przeznaczone do montażu podtynkowego oraz wymagają dokupienia ramki. Regulatory te posiadają diodę LED, która sygnalizuje stan pracy urządzenia. Regulator temperatury z czujnikiem wewnętrznym to regulator służący do regulacji powietrza w pomieszczeniach za pomocą wbudowanego czujnika. Regulatory temperatury mogą być bezprzewodowe, jak również do gniazdka. W ofercie InterBlue znajdziemy elektroniczne regulatory temperatury cenionych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego takich jak np. KONTAKT-SIMON czy OSPEL.