Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Regulatory temperatury

Regulatory temperatury

Regulator temperatury to urządzenie, które przyda się w każdym domu. Elektroniczne regulatory temperatury są proste w obsłudze, więc nie wymagają większej wiedzy. Taki pokojowy regulator temperatury zapewni sporą oszczędność, ale również pozwoli utrzymać komfort cieplny w ogrzewanych pomieszczeniach. Regulator dostosowuje pracę kotła do trybu życia i potrzeb użytkowników. Regulator temperatury jest również łatwy w montażu, więc nie sprawi Ci z tym problemu. Najpopularniejsze regulatory temperatury powietrza opierają się na najprostszej zasadzie włączania i wyłączania elementów grzejnych układu.


Rodzaje regulator
ów temperatury powietrza

W naszej ofercie znajdziecie regulatory temperatury z czujnikiem wewnętrznym oraz regulator temperatury z czujnikiem napowietrznym. Regulatory temperatury wyposażone są w przycisk włącz/ wyłącz oraz płynnie regulowany termostat umożliwiający ustawienie temperatury w zakresie 5-40 st. C. Regulatory temperatury są przeznaczone do montażu podtynkowego oraz wymagają dokupienia ramki. Regulatory te posiadają diodę LED, która sygnalizuje stan pracy urządzenia. Regulator temperatury z czujnikiem wewnętrznym to regulator służący do regulacji powietrza w pomieszczeniach za pomocą wbudowanego czujnika. Regulatory temperatury mogą być bezprzewodowe, jak również do gniazdka. W ofercie InterBlue znajdziemy elektroniczne regulatory temperatury cenionych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego takich jak np. KONTAKT-SIMON czy OSPEL.