Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Krotność
więcej... mniej
Cena
127 304

Marki

Regulatory temperatury

Regulatory temperatury

Regulator temperatury to urządzenie, które przyda się w każdym domu. Elektroniczne regulatory temperatury są proste w obsłudze, więc nie wymagają większej wiedzy. Taki pokojowy regulator temperatury zapewni sporą oszczędność, ale również pozwoli utrzymać komfort cieplny w ogrzewanych pomieszczeniach. Regulator dostosowuje pracę kotła do trybu życia i potrzeb użytkowników. Regulator temperatury jest również łatwy w montażu, więc nie sprawi Ci z tym problemu. Najpopularniejsze regulatory temperatury powietrza opierają się na najprostszej zasadzie włączania i wyłączania elementów grzejnych układu.


Rodzaje regulator
ów temperatury powietrza

W naszej ofercie znajdziecie regulatory temperatury z czujnikiem wewnętrznym oraz regulator temperatury z czujnikiem napowietrznym. Regulatory temperatury wyposażone są w przycisk włącz/ wyłącz oraz płynnie regulowany termostat umożliwiający ustawienie temperatury w zakresie 5-40 st. C. Regulatory temperatury są przeznaczone do montażu podtynkowego oraz wymagają dokupienia ramki. Regulatory te posiadają diodę LED, która sygnalizuje stan pracy urządzenia. Regulator temperatury z czujnikiem wewnętrznym to regulator służący do regulacji powietrza w pomieszczeniach za pomocą wbudowanego czujnika. Regulatory temperatury mogą być bezprzewodowe, jak również do gniazdka. W ofercie InterBlue znajdziemy elektroniczne regulatory temperatury cenionych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego takich jak np. KONTAKT-SIMON czy OSPEL.