Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Lista produktów marki Candellux

Firma Candellux to Polski producent, który cieszy się dużą popularnością i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek oświetleniowych na rynku Polski. Również swój asortyment rozprowadzają w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma istnieje już od ponad 26 lat, zajmuje się produkcją oraz dystrybucją artykułów oświetleniowych i produktów elektrotechnicznych. Nowe trendy i produkty jakie stworzyli możemy zobaczyć w zaprojektowanym przez firmę corocznym katalogu (elektronicznym lub w wersji książkowej). Marka Candellux jest producentem oświetlenia przeznaczonego do każdego rodzaju pomieszczeń.

Nowoczesne i klasyczne oświetlenia marki CANDELLUX

Jedna z wielu cech jaką posiada firma jest dbałość o każdy szczegół względem lamp, kinkietów i żyrandoli. Oświetlenia Candellux charakteryzują się szerokim asortymentem, solidnym wykonaniem i energooszczędnością. Marka posiada ekskluzywne oraz oryginalne oprawy oświetleniowe, które pozwolą na dopasowanie się do różnych stylów wnętrza np. stylu nowoczesnego lub stylu vintage jak również klasycznego stylu glamour. Posiadają ogromna wiedzę i długoletnie doświadczenie w systemie oświetleniowym co pozwala na jeszcze większe dopasowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki lampom marki Candellux twoje wnętrze stanie się oryginalne i unikatowe.