Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Minutniki

Minutniki do kuchni - jaki wybrać ?

Elektryczne minutniki kuchenne to niezwykle przydatne gadżety często wyposażone we wszelakie, różne funkcje oprócz tej podstawowej. Pomimo tego iż większość nowoczesnych kuchenek posiada wbudowaną opcję czasomierza bardzo dużo osób nadal korzysta z tradycyjnych, kuchenek o podstawowym wyposażeniu. W tym przypadku zakup minutnika jest bardzo przydatny. To niewielki urządzenie w cenie odpowiadającej gabarytom z pewnością przyda się każdemu kto ma chociaż niewielki kontakt z gotowaniem. Za sprawom minutnika nie tylko doskonałe ugotowanie jajka we wcześniej zamierzonej postaci stanie się dziecinnie proste ale również przygotowanie każdego innego posiłku, smażenie, pieczenie czy gotowanie będą stokroć przyjemniejsze. Za sprawą elektrycznego minutnika pod żadnym pozorem nie przeoczysz odpowiedniego momentu wyciągnięcia potrawy z piekarnika czy ściągnięcia jej z palnika.

Minutniki o różnorodnych formach

Istnieje wiele rodzajów minutników kuchennych, różnych ze względu na kolor, funkcje jak również sposób montażu. Oprócz podstawowych form wolnostojących minutników kuchennych gadżety te występują również w w formie z wbudowanym magnesem ułatwiającym montaż. Dzięki magnesowi minutnik kuchenny z łatwością można przymocować do drzwiczek lodówki jak również innych urządzeń oddziałujących z magnesem. Takie proste akcesoria eletryczne to rozwiązanie, które daje pewność oraz większe szanse na zachowanie tego niewielkiego urządzenia w jednym miejscu, gdzie będzie mogło służyć długie lata.