Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
19 98
Marki

Wentylatory standardowe

Standardowe wentylatory mechaniczne

Z pośród szerokiej gamy wentylatorów, które znajdują zastosowanie w domu czy biurze do mechanicznej poprawy cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach takich jak łazienka toaleta czy kuchnia, możemy wybierać w ofercie kilku producentów takich jak: DOSPEL, HARDI, BLAUBERG. Doskonale sprawdzają się w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, czy nadmiaru wilgoci z pomieszczeń gdzie są zamontowane, przez co zapobiegniemy rozwojowi grzybów lub innych szkodliwych mikroorganizmów. Wentylatory charakteryzują się cichą pracą dzięki zastosowaniu łożysk kulkowych lub tocznych.


Ciche i wydajne wentylatory domowe

W kategorii wentylatorów standardowych znajdziemy wentylatory cechujące się prostą budową oraz podstawową funkcjonalnością. Dostępne są z różną średnicą kanałów wylotowych, posiadają również fronty o zróżnicowanym kształcie, przez co możemy je dobrać tak, aby pasowały estetycznie do reszty pomieszczenia. Wentylatory z tej kategorii załączane są po podłączeniu ich do wyłącznika zewnętrznego. W pozostałych kategoriach z wentylatorami znajdziemy wentylatory łazienkowe lub z innym przeznaczeniem posiadające między innymi czujniki czasowe, wilgotności lub załączane wyłącznikiem mechanicznym.